- League Of Legends -

Započeo Anarchaio, Mart 21, 2016, 19:50:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: nikisb poslato Avgust 13, 2018, 11:40:52 PRE PODNE
Farmaj malo...

Poceo sam da povecavam farmu u igri,sada u skoro svakom gejmu imam 150+

Trenutno mi je zanimljivo igrati samo jg i to igram Nocturna ili Nunu novi nije loš isto..


Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Sejnur337_ poslato Novembar 11, 2018, 14:22:49 POSLE PODNE
www.google.com - League of Legends download.
Nista lakse.
- https://lol.garena.com/download

Ovo je pravi link https://eune.leagueoflegends.com/en/

To sto si mu ti dao je garena, a to je firma koja ima licencu da "drži" ili "pokreće" lol u jugoistočnoj aziji i tajvanu. Da nebi skino i igrao sa 200 pinga. xD

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Inace kao ex high diamond, igra je postala smeće


U zadnje vrijeme adc postao je beskoritan.. msm da bi sljedeci update trebao postavit neki balans
Croherze Online Gamming Community

Citat: [CH]Chuck poslato Decembar 10, 2018, 23:27:13 POSLE PODNE
U zadnje vrijeme adc postao je beskoritan.. msm da bi sljedeci update trebao postavit neki balans

Adc 2k18 <3 ... :D Kad su promijenili metu sa adc na bruisere na bot,samo paf,8 perma ban acc, next t1 <3




Å ta mislite o trenutno situaciji u LoLu,moje misljenje je da je igraca postala toliko kancerogena,jer svaki game koliko god se ti trudio,doce ti debilcina raspale koja ce otici 0/10 i idalje se praviti da vise zna o igrici od tebe.
Mene su banovali jer sam bio toxic,a banovali su mi acc na kojem sam igrao 3 god,5k+ sati,skoro svi champovi.....
RIOT je stvarno jedna debilna kompanija koja samo gleda na novac.

Citat: draveNN poslato Jun 18, 2019, 14:37:56 POSLE PODNE
Å ta mislite o trenutno situaciji u LoLu,moje misljenje je da je igraca postala toliko kancerogena,jer svaki game koliko god se ti trudio,doce ti debilcina raspale koja ce otici 0/10 i idalje se praviti da vise zna o igrici od tebe.
Mene su banovali jer sam bio toxic,a banovali su mi acc na kojem sam igrao 3 god,5k+ sati,skoro svi champovi.....
RIOT je stvarno jedna debilna kompanija koja samo gleda na novac.
Pa logicno da gledaju na novac, njima je to biznis a ne zabava

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Andrijevic poslato Februar 21, 2019, 12:25:49 POSLE PODNE
Je l ima neko da pokloni acc 25-30 lvl?

Secas se sta je prosli put bilo  :D :D :D




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: draveNN poslato Jun 18, 2019, 14:37:56 POSLE PODNE
Å ta mislite o trenutno situaciji u LoLu,moje misljenje je da je igraca postala toliko kancerogena,jer svaki game koliko god se ti trudio,doce ti debilcina raspale koja ce otici 0/10 i idalje se praviti da vise zna o igrici od tebe.
Mene su banovali jer sam bio toxic,a banovali su mi acc na kojem sam igrao 3 god,5k+ sati,skoro svi champovi.....
RIOT je stvarno jedna debilna kompanija koja samo gleda na novac.

Situacija je trenutno shit, ja kao bivÅ¡i diamond igrač nmg izaći iz gold/plat jer je sistem coin flip, znam dobiti 15 gameova zaredom i izgubiti 20 isto tako zaredom. TakoÄ'er previÅ¡e je duo igrača, soloQ bi po meni trebao biti posebna stvar, ko hoće da igra duoq i ostala sranja nek ide u flex. Stvar je u tome se u dosta gejmova desi da enemy team ima 2 duo squada i Å¡ansa da se game dobije je jako mala. + usrali su ADC, po meni adc su sranje čisto i ljudi koji ne mejnaju ADCa ne znaju Å¡ta da rade i uvijek će izgubiti bot lane + zadnje pečove nerfali champion koje igram irelia, akali, sylas
Poslednja Izmena: Jun 18, 2019, 17:43:43 POSLE PODNE od MEDO

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."