"Trebam nešto" - tema

Započeo Correlli, Jul 30, 2010, 15:11:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Correlli

Ova tema je namenjena korisnicima koji žele neku skriptu a da je ne znaju sami napraviti. Ovde možete napisati post i opisati šta želite i ako koji od skriptera želi, onda će vam napraviti to.
Poslednja Izmena: Jun 15, 2020, 09:36:22 PRE PODNE od Vasic

Correlli

Koliko znam, jedini konverter za PAWN jezik je taj DeAMX i on pomiješa tipove varijabla (integer, boolean, float, string, ..) ali eto kažeš da ti to ne radi kao da imaš anti-DeAMX.

Drugog ne znam, mislim da drugi i ne postoji kao što sam već rekao. Probaj program Recover My Files, siguran sam 100% da ćeš nači svoj .pwn fajl. Kad ga instaliraš, izaberi "Fast Format Recover" ako si formatirao svoju particiju.

eh corelli da tebe nema ja sta bih ja na ovom forumu xD e ovako zeleo bih da mi neke napravi TUT kako kada se registrujes odma posle ti izbaci organizacije i ti izaberes jednu i posle uvek kada se loginas onda da budes u tom timu a tek preko komande da te izbaci ili ubaci u novi tim pls neka mi neko pomogne oko toga posto sam skontao kako ali kada probam da uradim skroz se zagubim :(

Trebam jedan bomb system znaci FilterSkripta da se moze kupuje bomba sa komandom /kupibomba, da se m moze postviti sa komanodom /postavibomba
i tada kad zelis datonirati upises /detoniraj
a ako vi je to tesko tada mi napravite onu bombu sa textdrawom samo da se ima postavi i detoniraj a da nema vremena , ali da se mora kupit

Citat: [DW]Andrej[DW] poslato Avgust 06, 2010, 15:43:57 POSLE PODNE
Trebam jedan bomb system znaci FilterSkripta da se moze kupuje bomba sa komandom /kupibomba, da se m moze postviti sa komanodom /postavibomba
i tada kad zelis datonirati upises /detoniraj
a ako vi je to tesko tada mi napravite onu bombu sa textdrawom samo da se ima postavi i detoniraj a da nema vremena , ali da se mora kupit

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2823.0

ubuduce koristi trazilicu!
Mysterious roleplay



Citat: ExtremePower poslato Avgust 08, 2010, 16:38:16 POSLE PODNE
Citat: GeForce Mallcolm poslato Avgust 08, 2010, 15:42:11 POSLE PODNE
Trebam streamer za objekte
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8096.0

jel taj streamer podrzava player objekte tj milslim na attachplayerobjecttoplayer al da je u streameru ?
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Poslednja Izmena: Avgust 08, 2010, 19:10:57 POSLE PODNE od [CH] Elmedinâ„¢

Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Ovako...Rec je o tome da zelim napraviti bandu/mafiu ali neznam kako...Znam da ima tut ali je to tut za GF mod...Molim vas neki tut sto pre...
PS.Game mod je uzet od Ravien RP ali je skroz izmenjen ostale su mi jos neke sitnice...
Unapred hvala!!! :)


Citat: pavle.bakun poslato Avgust 09, 2010, 21:12:49 POSLE PODNE
Ovako...Rec je o tome da zelim napraviti bandu/mafiu ali neznam kako...Znam da ima tut ali je to tut za GF mod...Molim vas neki tut sto pre...
PS.Game mod je uzet od Ravien RP ali je skroz izmenjen ostale su mi jos neke sitnice...
Unapred hvala!!! :)



Raven's RolePlay je GF edit koliko ja znam

Jel onda mogu po ocom tutu samo sto ono broj mafije ce biti drugi... :http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=74.0
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2010, 21:18:40 POSLE PODNE od pavle.bakun

Citat: pavle.bakun poslato Avgust 09, 2010, 21:18:12 POSLE PODNE
Jel onda mogu po ocom tutu samo sto ono broj mafije ce biti drugi... :http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=74.0

Pa logično je valjda, to je GF edit a tut je za GF :S

x) HVALA TI PUNO sutra cu to raditi do tada idem naspamati DRUGU TEMU HaHaHa Salim se!!!