U vezi texture studia

Započeo BALTAZARR, April 08, 2019, 21:01:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam pitanje da li se moze texturisati na mapama iz gta san andreasu koji nisu editovani u map editoru?
Npr ja lcu texturisati default pd bazu?

Mislim da ne, mada ima fin nacin za to.Lepo u map editor,vidis id objekta i kopiras koordinate i zatim samo instert i paste koordinate.A ovako mislim da ne bi moglo

Mozes i na texture studiu se teleportovat u neki enterijer komandom /setloc

Citat: Roberts poslato April 08, 2019, 21:30:52 POSLE PODNE
Mozes i na texture studiu se teleportovat u neki enterijer komandom /setloc
evo npr ja ovu da editujem exterijer one zgrade gdje se koristi kao standardno na svim srw Auto skola, ja sam nju izmapo tj dodo vako zidove ogradu, i onda bi htjeo samo umjesto onoga znaka sto ima kod te zgrade da stavim text da mi pise Auto skola, ako me razumete ;D

Citat: BALTAZARR poslato April 08, 2019, 21:01:19 POSLE PODNE
Imam pitanje da li se moze texturisati na mapama iz gta san andreasu koji nisu editovani u map editoru?
Npr ja lcu texturisati default pd bazu?
Koristi /gtaobjects i sacekaj 2min da se ucitaju, i onda /swapbuilding Pa index tog objekta. Onda mozes texturisat po defaultu
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato April 09, 2019, 07:29:53 PRE PODNE
Koristi /gtaobjects i sacekaj 2min da se ucitaju, i onda /swapbuilding Pa index tog objekta. Onda mozes texturisat po defaultu
hvala, provjerit cu  :D

mozes pomocu texture studia, /gtaobjects, sacekas da ucita, nakon toga ides do objekta koji editujes, onda /remobject, pa index objekta, ispod indexa ces videti jos jedan broj to je ID za create, podesis kordinate i rokaj misko, Meni su licno takve mape najlepse! Pametno biraj teksture  8) 8) 8)
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: Vasic poslato April 09, 2019, 07:29:53 PRE PODNE
Koristi /gtaobjects i sacekaj 2min da se ucitaju, i onda /swapbuilding Pa index tog objekta. Onda mozes texturisat po defaultu

Nisam znao za ovu komandu, isprobacu !
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton