Diskutovanje o serverima

Započeo bunta, Novembar 29, 2018, 08:12:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Realno sta po vama cini jedan RPG server koji sistemi i sta je najbitnije, i ako ne planiram otvaranje bilo kakvih servera samo me interesuje sta cini jedan server takvim kakav jeste, koji sistemi i slicno.
Poslednja Izmena: April 23, 2021, 10:04:18 PRE PODNE od 'xza

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Baci pogled na CroHerze koje i dalje živi, motiviši se

Citat: BIÄŒEZ KOL MI BUNTA poslato Novembar 29, 2018, 08:12:46 PRE PODNE
Realno sta po vama cini jedan RPG server koji sistemi i sta je najbitnije, i ako ne planiram otvaranje bilo kakvih servera samo me interesuje sta cini jedan server takvim kakav jeste, koji sistemi i slicno.

Zara je jedini pravi RPG server.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Svaki mi je isti danas, sve isti sistemi, sve isti poslovi, iste mape, iste organizacije...Sve je vec vidjeno, a nikad na Zari nisam igrao, ali sam propratio jedan update sa onim igrama i to mi se bas svidelo :D

Vise ni ne znamo sta su RPG serveri od Skill Arene v2.4

RPG serveri ? To I dalje postoji ?
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Mnogi serveri postavljaju ime kao RPG , ustvari su RP. Mnogi izostavljaju bas to "Gaming" , sto i jeste RPG - RolePlayGaming.
Kad bolje sagledam stvari , RPG serveri , 99% njih imaju svoja pravila , ali kaznjavaju za taj "Gaming"...




Give Honor To The One Who Deserve It





ocajnooo!
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton