Pitanje vezano za monitor

Započeo andr00-, Jun 14, 2019, 23:32:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kupujem novi komp i kaze mi zena imamo samo VGA monitore, rek'o hajd moze..
E sad, graficka nema ulaz za VGA nego ima samo HDMI i DVI, ali maticna ima VGA ulaz.
Zanima me da li ce monitor raditi ako ga ukljucim u maticnu a ne u graficku?

Neće,ne znam ni kako se planiro da direktno prikljucis na maticnu,sama graficka ti se nalazi na maticnoj i sam prikljucak ide u nju.

Citat: draveNN poslato Jun 15, 2019, 00:02:46 PRE PODNE
Neće,ne znam ni kako se planiro da direktno prikljucis na maticnu,sama graficka ti se nalazi na maticnoj i sam prikljucak ide u nju.
To sam i mislio, e sad da li bi to radilo sa adapterom VGA to HDMI, jedino tako mogu da ukljucim monitor na graficku

Citat: androo poslato Jun 15, 2019, 00:24:42 PRE PODNE
To sam i mislio, e sad da li bi to radilo sa adapterom VGA to HDMI, jedino tako mogu da ukljucim monitor na graficku

Ako imas noviju graficku malo jacu mozes uzeti adapter/konvertor sa dp na vga ili hdmi na vga, ako budes prikljucio direktno na maticnu onda bi morao da izvadis graficku jer ti se monitor ne bi ni upalio onda. Mozes bez problema da konektujes sa TVom ili monitorima preko 23 inca oni bi trebali da imaju hdmi ulaze ako nije tako nisam siguran onda uzmi lepo adapter/konvertor on je oko 10-20 e


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citat: MR. Programer poslato Jun 15, 2019, 00:29:50 PRE PODNE
Ako imas noviju graficku malo jacu mozes uzeti adapter/konvertor sa dp na vga ili hdmi na vga, ako budes prikljucio direktno na maticnu onda bi morao da izvadis graficku jer ti se monitor ne bi ni upalio onda. Mozes bez problema da konektujes sa TVom ili monitorima preko 23 inca oni bi trebali da imaju hdmi ulaze ako nije tako nisam siguran onda uzmi lepo adapter/konvertor on je oko 10-20 e
Aha, hvala drug
E jesam baksuz, taman mislim sve ce extra da bude kad opet neki belaj..


lock