Optical-IT Forum

Započeo Golub, Mart 14, 2019, 20:22:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ćao forumaši :D
- Optical-IT | LINK FORUMA | Dizajniraj svoj cilj, programiraj svoj put.
Verovatno se sećate ovog foruma, nakon nekog vremena, želimo opet da ga dignemo na noge. Forum je kreiran na SMF platformi, zamišljen je da pomogne pre svega početnicima da nauče osnovne korake u programiranju, web dizajnu... A i za one koji žele da podele svoje projekte i da se kroz druženje takmiče i osvajaju mnogobrojne nagrade koje će se deliti.
Za forume kažu da su "riznice znanja" na internetu, iz tog razloga, nastojimo da napravimo solidan forum sa svim potrebnim IT stvarima na jednom mestu.
Za takav cilj, potrebna nam je Vaša pomoć, da zajedno gradimo zajednicu! U potrazi smo za ljudima koji žele da obavljaju poslove Super moderatora i asistenata.
Isto tako, otvorene su prijave za moderatore, možete ih pronaći na forumu! :D

Svi zainteresovani za super moderatore i asistente me mogu kontaktirati putem poruke na Optical-IT forumu!

ÄŒekamo Vas, Registruj se odmah i predstavi se! Optical-IT TIM.

Zanimljivo  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





so kul :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Zainteresovan sam dosta u vezi ovoga,imaš podršku i moguće da budem aktivan tamo ;)

Citat: RevOLvɘЯ.pwn poslato Mart 16, 2019, 13:24:07 POSLE PODNE
Zainteresovan sam dosta u vezi ovoga,imaš podršku i moguće da budem aktivan tamo ;)

Hvala najlepse :)
Prijave za moderatore su otvorene, mozes se prijavti.


Ćao, u planu je dodavanje Gaming sektora u okviru foruma, zanima me da li ima zainteresovanih da vode isti?
Bice tema o bilo kojim igrama, konzolama, novostima u gaming industriji itd...
Zainteresovani se mogu javiti PP. :)

Optical-IT | Dizajniraj svoj cilj, programiraj svoj put.