Novac u valutama(simple)

Započeo Hazze, Mart 13, 2019, 19:07:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip:komanda
Slike ili Video:
Opis i dodatne informacije:Mijenjanje novca iz valute u valutu, korisno ko ima sistem valuta u banci ili u nekim drugim situacijama, radjeno nekih 5 minuta dok sam nasao proizvod pretvaranja, uglavnom nista posebno ali eto moze koristit, i ako cete pisat korisno, fino, lijepo bolje ne pisite, ako imate kakvu zalbu na kod ili na rad napisite ili ako imate kakav prijedlog onda napisite
Download link: https://pastebin.com/Lb642YTa
Scan link: //
Credits: //

Nije ovo Filterskripta, ovo ti je vise kod. Bolje da si odradio tutorijal kako ovo uraditi.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

E sad jedno pitanje,da li je to azuriranje svakog dana ili je namesteno da samo to pokazuje kao na slici ;)

Citat: Vasic poslato Mart 13, 2019, 19:14:29 POSLE PODNE
Nije ovo Filterskripta, ovo ti je vise kod. Bolje da si odradio tutorijal kako ovo uraditi.
jesam negdje naveo u tekstu da je ovo filterskripta? samo sam naveo prefiks da mi ne locka temu lol procitaj, moja stvar hocu li ja raditi tutorijal ili ne, ja sam objavio pa ako neko hoce neka koristi ako ne, ako imas nesto pametno reći onda reci ako nemas onda bolje ne pisi lol

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Mart 13, 2019, 19:21:48 POSLE PODNE
E sad jedno pitanje,da li je to azuriranje svakog dana ili je namesteno da samo to pokazuje kao na slici ;)
azuriranje valute?


ta valuta se nije azurirala odavno ostala je ista
Poslednja Izmena: Mart 13, 2019, 19:24:30 POSLE PODNE od Hazze

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=102622.0 - Ovde se koliko ja razumem u forum, ne pominje nigde Komanda da se moze postavljati.. Jos navodis da si stavio prefix da ti ne bi moderatori lockali? Pogledaj ostale 'samo komande' kako su zavrsile u ovom forumu. O Boze ::)
Poslednja Izmena: Mart 13, 2019, 19:27:28 POSLE PODNE od Vasic
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Ovdje se objavljuju cijele Filterskripte,ne samo komande,ovo ce ti moderator lock :)

Citat: Vasic poslato Mart 13, 2019, 19:26:02 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=102622.0 - Ovde se koliko ja razumem u forum, ne pominje nigde Komanda da se moze postavljati.. Jos navodis da si stavio prefix da ti ne bi moderatori lockali? Pogledaj ostale 'samo komande' kako su zavrsile u ovom forumu. O Boze ::)
isto tako se i ne pominje da se ne moze staviti komanda? stavio prefix jer bolje ista nego nista, o boze sta se jos nece okotit, mozes ti srati koliko god hoces pogledaj moj odgovor na svoju temu pa malo uci vjezbaj jer te tvoje 2 godine skriptanja su nista jer su to samo osnove lp
a i nema vise teme korisne komande/skripte sto je postojalo prije par godina ovdje tako da :)
Poslednja Izmena: Mart 13, 2019, 19:56:15 POSLE PODNE od Hazze

Ovo je vrh unikata  ;)
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Zanimljivo. :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK





Idući put kad se budeš bavio brojevima zaokružuj, nema potrebe da ti stoji npr 4.099999 kad može lijepo 4.1. Dobro si ovo odradio, samo naprijed.