Abstract Gaming v0.2

Započeo Krixyy, Maj 05, 2018, 23:09:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Kida Purdice, nisi trebao objavljivati, ipak je veliki trud uložen. Trebao si čuvati ovaj mod, ali jebi ga tvoja odluka, sretno u RL brate! <3
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Dobar mod po slikama, 10/10 , sve pohvale.

Citat: Fojnica poslato Maj 06, 2018, 11:25:55 PRE PODNE
Kida Purdice, nisi trebao objavljivati, ipak je veliki trud uložen. Trebao si čuvati ovaj mod, ali jebi ga tvoja odluka, sretno u RL brate! <3
Hvala buraz <3


EDIT: DOWNLOAD LINK UPDATED!!!
https://mega.nz/#!OrhQ0YjZ!iJHGWmwhRLhbw_AAWcuQD_XKcLyOlLhCngRWuu1L7oE
SADA JE POTREBNO DA SAMI SKINETE PLUGINE I INCLUDE'S.
Plugini: SSCANF, STREAMER ( Najnovije verzije )
Includes: a_samp , a_objects , sscanf2, streamer, core, float, time, foreach, zcmd, YSI, morphinc, file, crashdetect
:) uzivajte!



10/10 - koristice mi  ;)
SA:MP scripter & TeamSpeak3 developer

Mod je solidan , no hate, ali kada vidim UP mod sa sarenim TDovima i sarenim mapama place mi se..
Ovaj mod je solidno odradjen ali opet zasto svaki UP mod mora da ima nekih 40Tdova na main screenu ?


Citat: TarikBrt poslato Maj 06, 2018, 14:08:01 POSLE PODNE
Mod je solidan , no hate, ali kada vidim UP mod sa sarenim TDovima i sarenim mapama place mi se..
Ovaj mod je solidno odradjen ali opet zasto svaki UP mod mora da ima nekih 40Tdova na main screenu ?
Pa Ja bih da sam na tvom mjestu,jako poradio na vidu,jer 2 boje na tdovima nije sareno,a u cemu je fora ako su sve mape iste boje? , 40 TDOVA na main screenu?? Pa ako je mod dobro optimiziran nece mu smetati ni 100 tdova ;)
Molio bih one koji se ne razumiju dovoljno da ne komentiraju kao da su pokupili svu pamet svijeta,nego samo posteno ocjene mod, cemu ova tema i prilici :)



Fin mod pohvale
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----