Actor animacije itd

Započeo Nure, Novembar 24, 2018, 00:49:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Ovako hteo sam sa aktorima nesto da pravim,ja dam aktoru animaciju sta i kako treba u pitanju je kretanje aktora,i sad umesto da ide na jednu stranu on ide na drugu stranu ApplyActorAnimation..Kako da ga rotiram kako da podesim to ta mu odredim gde ce da se krece..Inace u pitanju je animacija da ide malo i stavlja nesto na pod
Dio skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike

Odes IG na mesto gde zelis da bude actor, i stanes bas kako zelis da se spawna aktor i /save actor1, onda My Documents >> GTA San Andreas >> SAMP >> saved position... I tu ces naci to sto si sacuvao prekopiras x, y, z, anglde... tj, preskocis prvi broj(to je id skina sa kojim si sacuvao koordinate), 2. 3. 4. 5. prekopiras i stavis kod kreiranje actora 2-x 3-y 4-z 5- angle(rotacija).

Ma znam ja sve to od coordinata nego mi to radi skroz drugu stranu

Citat: ShomY071 poslato Novembar 24, 2018, 09:30:07 PRE PODNE
Odes IG na mesto gde zelis da bude actor, i stanes bas kako zelis da se spawna aktor i /save actor1, onda My Documents >> GTA San Andreas >> SAMP >> saved position... I tu ces naci to sto si sacuvao prekopiras x, y, z, anglde... tj, preskocis prvi broj(to je id skina sa kojim si sacuvao koordinate), 2. 3. 4. 5. prekopiras i stavis kod kreiranje actora 2-x 3-y 4-z 5- angle(rotacija).
Mene zanima ApplyActorAnimation...Radi animaciju na skroz drugu stranu.

Mozda je do animacije... ili rotaciju zameni za -180/+180 :P

Znas mozda na UP modu kako da kad igrac izadje sa servera da mu se vozila uniste i kad ponovo udju da mu se spawn?

Citat: Nure poslato Novembar 25, 2018, 00:09:05 PRE PODNE
Znas mozda na UP modu kako da kad igrac izadje sa servera da mu se vozila uniste i kad ponovo udju da mu se spawn?
Otvori novu temu vezano za to.


bilo je lijepo dok je trajalo.