Pitanje

Započeo zlaja95, Avgust 19, 2019, 06:47:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,

Da li je neko imao problem ili susret da mu fb zabrani reklamu neke stranice npr forum link ak jeste da li postoji neko rijesenje da se podnese zahtjev za unblok ili nest tak ak jest da mi pojasni kako sta :)

Hvala unaprijed.

Imao sam ja problema kad ocu u chatu nekome neki link da posaljem i jednostavno ga sam facebook obriso...
Koji tacno link bi ti htio da postavis?

Forum link brate posaljem i brani mi fb jel postoji neka opcija da se kontaktira podrska fb ili nesto tako zahtev za unblock.

Pokusaj neki od ovih dole tutorijala na YT,ne znam da li postoji ta opcija  ;)
KLIK

Ocigledno su ti blokirali radi spama, podnesi obrazlozenje ovdje i zamoli da ti se unblocka:

https://www.facebook.com/help/contact/571927962827151

Znaci po jedan post po minuti sa tim linkom, ne vise.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: psychosomatic poslato Avgust 19, 2019, 16:06:17 POSLE PODNE
Ocigledno su ti blokirali radi spama, podnesi obrazlozenje ovdje i zamoli da ti se unblocka:

https://www.facebook.com/help/contact/571927962827151

Znaci po jedan post po minuti sa tim linkom, ne vise.

Ok hvala verovatno je zbog spama zamolit cu ih ako budu dali unblock i usput hvala ti na onoj temi sto si ocistio :)

Citat: psychosomatic poslato Avgust 19, 2019, 16:06:17 POSLE PODNE
Ocigledno su ti blokirali radi spama, podnesi obrazlozenje ovdje i zamoli da ti se unblocka:

https://www.facebook.com/help/contact/571927962827151

Znaci po jedan post po minuti sa tim linkom, ne vise.
Tačno, verovatno je previše spamovano i mislili su da je SPAM jer znaš postoje linkovi tipa: GET FREE MONEY ON THIS LINK a SKAM je naravno i takve sadržaje obično reklamiraju botovi, ako ti unblockaju vrv ćeš moći "spam" jer će flagovati kao dobar link u sistemu pa neće ići ta provera za nepoželjan link (VEROVATNO, ne rizikuj džaba)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: VinlandRP poslato Avgust 19, 2019, 16:13:31 POSLE PODNE
Tačno, verovatno je previše spamovano i mislili su da je SPAM jer znaš postoje linkovi tipa: GET FREE MONEY ON THIS LINK a SKAM je naravno i takve sadržaje obično reklamiraju botovi, ako ti unblockaju vrv ćeš moći "spam" jer će flagovati kao dobar link u sistemu pa neće ići ta provera za nepoželjan link (VEROVATNO, ne rizikuj džaba)

Poslao sam im za zahtev obrazlozenje pa videt cemo sta ce biti

Samo odvoji ovako i radi ce ;) www.tvojforum. com ili tako nesto ali napisi u zagradi da spoje to posto smo mi balkanci ludaci ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 19, 2019, 16:45:18 POSLE PODNE
Samo odvoji ovako i radi ce ;) www.tvojforum. com ili tako nesto ali napisi u zagradi da spoje to posto smo mi balkanci ludaci ;)

Ima i tog radit cu tako :D Hvala svima koji su rekli svoja misljenja i iskutva ipak cu na balkanski nacin :D