Deca SA:MP-a | 18+ Tema

Započeo imnaithan, Mart 03, 2019, 02:42:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



@just_Purda @nikisb



Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Mart 03, 2019, 07:44:32 PRE PODNE
Ovo je tema koju bi najpre trebali roditelji da pogledaju,da vide gde su pogresili jer svo takvo ponasanje dolazi najpre iz kuce (pa onda tek ono drustvo skola itd ) , slazem se ja da su danas deca postala previse bahata po nekim pitanjima,daju sebi pravo da kazu i da rade sta hoce bez postovanja i bez toga kako ce se neko drugi osecati posle njegovih/njenih reci :) Evo ja imam 19 godina i ja sam vaspitan i ucen tako da uvek gledam sebe i svoj zivot i da nikoga ne napadam prvi,da postujem starije i da sve konflikte sa ljudima resim na neki miran nacin :)
To danasnja deca nemaju,jer roditelji nemaju vremena zbog posla,zbog obaveza da ih vaspitaju,nego ih vaspitaju rijaliti programi,youtuberi koji iako znaju da imaju takvu populaciju u tom uzrastu,i dalje pruzaju takav content koji nekada nije prikladan za njihove godine :) i naravno drustvo i uopste ponasanje u kuci koje uticu na iste. Sto mi je najjace kod tebe dece je to sto previse sire muda preko interneta a da ga vidis u pravom zivotu nema 20 kila sa krevetom :) mi nazalost ne mozemo tu nista da promenimo jedino sto mozemo da verujemo da ce u buducnosti biti bolje po tom pitanju i da jednog dana kada budemo imali svoju decu vaspitamo kao sto su nas nasi vaspitali :)

Slazem se , ali mozda otvori oci drugima ova tema  8)


Citat: just_Purda poslato Mart 03, 2019, 11:00:11 PRE PODNE
Zasto pricas ljudima okolo da je moje dupe slano???  ::)

Kakvo je to pitanje , hos ban sad ?  :D :D :D


Citat: Deken poslato Mart 03, 2019, 10:14:52 PRE PODNE

Ti to o meni a? :D

Mozda  :D


Citat: nikisb poslato Mart 03, 2019, 14:21:41 POSLE PODNE
Izadjem na teren igram basket, vidim starije kako dolaze odma idem na drugi kos. Gledam danas samo sto se ova deca ne pobiju sa nama oko koša...
Još gora je situacija na SA:MP-u pogotovo sa svim šovinističkim izjavama koje deca imaju... npr mržnja prema hrvatima, srbima, bosancima, šiptarima i slično...
Ne znam, mene konkretno moji nisu tako vaspitali, vaspitali su me da ljude delim na loše i dobre...

Tebra kao da si im familiju pobio  , a ne dosao da igras basket


Citat: just_Purda poslato Mart 03, 2019, 14:23:32 POSLE PODNE
Mene su isto tako roditelji ucili, za mene ne postoji Srbin,Hrvat, Bosanac , postoji samo los i dobar, nije bitno koja nacija :P

Dobro su te ucili . Eh sad jesu li te naucili (jesu  :P:D


Citat: .Escobar371_ poslato Mart 03, 2019, 11:44:44 PRE PODNE
mafia bebo  :D

GengBeng  ;)




Give Honor To The One Who Deserve It





#A.J.

Samo postoje dobri ljudi i loši ljudi. Nije bitna nacija, koje je ko vjere i ta ostala sranja. Bitno je da si čovjek. <3

Citat: Captain Foux poslato Mart 03, 2019, 15:04:18 POSLE PODNE
Samo postoje dobri ljudi i loši ljudi. Nije bitna nacija, koje je ko vjere i ta ostala sranja. Bitno je da si čovjek. <3
Upravo , ali sad cu ti reci jednu Ironiju. Momci koji se opijaju , ponasaju kao seljacine , jure kurve , maltretiraju druge , cure ili momke , uzimaju ilegalne supstance , itd , u danasnje vreme su "Normalni" momci (wtf), dok Momci koji Treniraju , izadju nekad , usavrsavaju svoj zivot , postuju druge itd , su ludi i cudni ?(ili je pak kontra). Od toga sam napravio neku vrstu fore , za nas koji jesmo Normalni , da smo ustvari mi ti koji smo Ludi (ti da si normalan ne bi bio na ovom forumu , ako kontas) jer se drustvo previse okrenulo na lose strane i u los zivot , dok je normalno postalo ludo a debilno normalno




Give Honor To The One Who Deserve It





#A.J.

Citat: Mister Naithan poslato Mart 03, 2019, 15:12:45 POSLE PODNE
Upravo , ali sad cu ti reci jednu Ironiju. Momci koji se opijaju , ponasaju kao seljacine , jure kurve , maltretiraju druge , cure ili momke , uzimaju ilegalne supstance , itd , u danasnje vreme su "Normalni" momci (wtf), dok Momci koji Treniraju , izadju nekad , usavrsavaju svoj zivot , postuju druge itd , su ludi i cudni ?(ili je pak kontra). Od toga sam napravio neku vrstu fore , za nas koji jesmo Normalni , da smo ustvari mi ti koji smo Ludi (ti da si normalan ne bi bio na ovom forumu , ako kontas) jer se drustvo previse okrenulo na lose strane i u los zivot , dok je normalno postalo ludo a debilno normalno
Ja sam sasvim normalan haha, i ja volim da popijem po koje žestoko piće, imam curu hvala Bogu. @Mister Naithan znaš o čemu je riječ hehe
Tako da.. Danas je svijet totalno kontra, okrenut negdje u pičku materinu.

Citat: Captain Foux poslato Mart 03, 2019, 15:28:24 POSLE PODNE
Ja sam sasvim normalan haha, i ja volim da popijem po koje žestoko piće, imam curu hvala Bogu. @Mister Naithan znaš o čemu je riječ hehe
Tako da.. Danas je svijet totalno kontra, okrenut negdje u pičku materinu.
Upravo o tome i pricam brate , bice zanimljivo , uskoro krecem snimati ovakve neke teme  :D 8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Mister Naithan poslato Mart 03, 2019, 15:12:45 POSLE PODNE
Upravo , ali sad cu ti reci jednu Ironiju. Momci koji se opijaju , ponasaju kao seljacine , jure kurve , maltretiraju druge , cure ili momke , uzimaju ilegalne supstance , itd , u danasnje vreme su "Normalni" momci (wtf), dok Momci koji Treniraju , izadju nekad , usavrsavaju svoj zivot , postuju druge itd , su ludi i cudni ?(ili je pak kontra). Od toga sam napravio neku vrstu fore , za nas koji jesmo Normalni , da smo ustvari mi ti koji smo Ludi (ti da si normalan ne bi bio na ovom forumu , ako kontas) jer se drustvo previse okrenulo na lose strane i u los zivot , dok je normalno postalo ludo a debilno normalno
Neka svako misli o tebi sta hoce i treba da te boli uvo za to ako ti radis nesto sto tebe cini zadovoljnim i ispunjemim :) ako si ti zadovoljan ne moze ti neko to oduzeti tvoje je puno pravo da radis sa svojim zivotom sta hoces ;) Evo ja na primer trudim se da izguram ovu matursku godinu kako valja sa sto vecim prosekom a ostali u mom razredu su u fazonu samo da bude 2 :) trudim se da polako pravim nesto od sebe,ne izlazim toliko cesto , tipa izadjem jednom u par meseci i to ono tipa kada je seoska slava ili neko malo vece slavlje ;) vise volim da blejim ovde na forumu i da pokusam nesto svoje da napravim nego da izlazim da pijem kao stoka i da na kraju sebi stetim zdravlje ili ne daj boze neku bolest :D
Citat: just_Purda poslato Mart 03, 2019, 14:23:32 POSLE PODNE
Mene su isto tako roditelji ucili, za mene ne postoji Srbin,Hrvat, Bosanac , postoji samo los i dobar, nije bitno koja nacija :P
Slazem se , ali evo ti primer , pre neki dan u skoli razgovaram ja sa profesorkom u mom slucaju srpskog , gde ona meni kaze da treba da mrzim sve nacije ovde na balkanu jer kao tako postujem svoje predake nesto u tom fazonu :) i ja kazem profesorka mislim da prvenstveno trebamo da gledamo ko je kakav covek a ne ko je i sta je po veri i naciji jer kazem imam puno ljudi koje znam koji su iz Bosne,Hrvatske,Crne Gore,Slovenije itd sa kojima pricam svakodnevno ;)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Mart 03, 2019, 16:11:53 POSLE PODNE
Neka svako misli o tebi sta hoce i treba da te boli uvo za to ako ti radis nesto sto tebe cini zadovoljnim i ispunjemim :) ako si ti zadovoljan ne moze ti neko to oduzeti tvoje je puno pravo da radis sa svojim zivotom sta hoces ;) Evo ja na primer trudim se da izguram ovu matursku godinu kako valja sa sto vecim prosekom a ostali u mom razredu su u fazonu samo da bude 2 :) trudim se da polako pravim nesto od sebe,ne izlazim toliko cesto , tipa izadjem jednom u par meseci i to ono tipa kada je seoska slava ili neko malo vece slavlje ;) vise volim da blejim ovde na forumu i da pokusam nesto svoje da napravim nego da izlazim da pijem kao stoka i da na kraju sebi stetim zdravlje ili ne daj boze neku bolest :D Slazem se , ali evo ti primer , pre neki dan u skoli razgovaram ja sa profesorkom u mom slucaju srpskog , gde ona meni kaze da treba da mrzim sve nacije ovde na balkanu jer kao tako postujem svoje predake nesto u tom fazonu :) i ja kazem profesorka mislim da prvenstveno trebamo da gledamo ko je kakav covek a ne ko je i sta je po veri i naciji jer kazem imam puno ljudi koje znam koji su iz Bosne,Hrvatske,Crne Gore,Slovenije itd sa kojima pricam svakodnevno ;)

Slazem se potpuno , samp napred brt , ako ja budem mogao pomoci ikad , ikako , ako imam mogucnost , javi se i razmotricemo  8)




Give Honor To The One Who Deserve It