PARTNERI:

* Marketing

-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Pomoć] Pomoc oko tutoriala  (Pročitano 74 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nure

Pomoc oko tutoriala
« poslato: April 16, 2018, 00:34:53 pre podne »
Problem(error/warning):Ovako koristim SA mod,radio je drugar tutorial i sad me zanima kad izadje u sred tutoriala i ponovo udje na srw spawna ga sa CJ skinom i ima 0 para itd. ja sam probao ovako
Pawno Code: [Izaberi]
    if(PlayerInfo[playerid][pTutorial] == 0)
{
            new regstring[50];
SCM(playerid,-1,"[BA:RP] "ZUTA"Niste zavrsili registraciju ni sagledali tutorail pa ste vraceni na ponovnu registraciju!");
SPD(playerid,1,DIALOG_STYLE_PASSWORD,""BELA"Registracija",regstring,"Registracija","Izlaz");
SetPlayerCameraPos(playerid, 1657.39, -1856.75, 45.71); SetPlayerCameraLookAt(playerid, 1661.96, -1857.56, 43.85);
SetPlayerInterior(playerid, 0); TogglePlayerControllable(playerid, 0); SetPlayerPos(playerid, 1693.3690,-1867.5784,13.5412);
SetPlayerFacingAngle(playerid, 139.7829); SetPlayerVirtualWorld(playerid, 5446);
}
Al ni to nece probao sam i opet ga spawna al moras da kucas lozinku koju si uneo na pocetku na registraciji i sad ne znam kako to da vratim ja sam stavio ShowPlayerDialog 1, sad ne znam ako ima neko SA mod pa da mi prekopira to da ja stavim kod mene bio bi mu zahvalan inace registracija je ono imas pise register kliknes i upises sifru.Sad ne znam kako da to stavim da kad udje opet a nije pogledao tutorial da ga vrati na to i da mu se prikazu tdovi i sve da klikce kao kod obicne registracije.
Dio skripte: [ pawn ]//[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]// /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike