Textdraw Dialog

Započeo GoodbyeSamp, Novembar 15, 2017, 15:25:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip: Textdraw Dialog
Slike ili Video: https://imgur.com/VhVC3AZ
Opis i dodatne informacije:
Funkcija ovog includa su novi dijalozi.
Takodje odmah da napomenem ovo nije zvanicno zavrsen include verzija je 1.5 tako da ne preporucujem bas da se koristi odmah dok se ne zavrsi. Ukoliko neki skripter ovde ima ideju i zeli da
zavrsi ovo jer ja izgleda necu moci slab sam sa vremenom ovo sam skarabudzio ako mi verujete za 15-20min tako da ono. Greskaka vrv ima napomenuo sam za koliko sam uradio za ovo vec treba da se sedne
i da se radi bas.. Inace ko zeli moze da mi se javi ili da slobodno zavrsi to i postavi link u replyu dole!
Download link: https://pastebin.com/hnuu0QAp
Example and Functions:
[pawn]
//RESPONSE
forward TextDrawDialogPreviewResponse(playerid,listitem);
public TextDrawDialogPreviewResponse(playerid,listitem) {

   if(listitem == 1) {   SendClientMessage(playerid,-1,"Selektovao si preview list pod idem 1!") HidePTDialog(playerid);   }
   //imate ovde 15 listitem-a tako da ako hocete da vam radi nastavite do 15 if(listitem == 1 ... 15) {}
   return 1;

}
//HIDE
HidePTDialog(playerid);

//CMDS
//example
//PARAMETRI FUNKCIJE ShowDialogTextdraw(playerid,style,title[],info[]/*za style 1 ne ide info samo stavite ""*/,id, i ovih 15 cuda ispod su preview i idu samo za style 1 ovako sam ga uradio jer je na brzinu nije mi palo na pamet nesto bolje. ako ne koristie syle 1 stavite samo nulu.
CMD:example1(playerid) {
    ShowDialogTextdraw(playerid, 1, "TEXTDRAW 0.3.7 PREVIEW MODELS", "", 0, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15);
   return 1;
}
CMD:example2(playerid) {
    ShowDialogTextdraw(playerid, 2, "TEXTDRAW 0.3.7 LIST WITHOUT CENTER", "PRIMER PRIMER PRIMER PRIMER PRIMER", 1, 0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0);
   return 1;
}
CMD:example3(playerid) {
    ShowDialogTextdraw(playerid, 2, "TEXTDRAW 0.3.7 LIST WITH CENTER", "\\cen PRIMER PRIMER PRIMER PRIMER PRIMER", 2, 0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0);
   return 1;
}

[/pawn]

UKOLIKO ZELI NEKO DA ZAVRSI INCLUDE NEKA GA ZAVRSI I POSALJE ILI MN U PM ILI OVDE. NEKA MODERATOR STAVI UPDATE OVAJ TOPIC I STAVI UPDATOVAO TAJ I TAJ HVALA.

Kao sto rekoh vremena da ga zavrsavam nemam, hteo sam da bude full ali nazalost objavio sam vam makar ovo neka nekom posluzi..

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,,
ovo sam skarabudzio ako mi verujete za 15-20min
Nema zasto ti ne bi verovali hah :) Prosto je.
@tema odlicno, verujem da ce pomoci nekima, samo jos update taj da se napravi :) GJ
Facebook - Klik



Citat: Shomy Script poslato Novembar 15, 2017, 15:29:21 POSLE PODNE
Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,,
ovo sam skarabudzio ako mi verujete za 15-20min
Nema zasto ti ne bi verovali hah :) Prosto je.
@tema odlicno, verujem da ce pomoci nekima, samo jos update taj da se napravi :) GJ
tacno, hvala :D kao sto sam rekao ko hoce neka update..


Ništa novo
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Svaka cast, verovatno ce neko ovo zavrsiti. Ti si momak koji stvarno zasluzuje "developer" u svom imenu/logou. xD
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..




stavi me u credits zna se ko te jebao u mozak kad ti je zastao mozak xaxaaxaaxax
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116315.msg780101#msg780101 date=1510771168]
stavi me u credits zna se ko te jebao u mozak kad ti je zastao mozak xaxaaxaaxax
Ofc hahah nisi pomogao nista mrs hahahahhaha
Hvala svima