â—„ Glavni razgovor #38 â–º

Započeo SlavicBeast, Avgust 05, 2018, 20:40:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

#A.J.


Evo me pisem iz tabuta


bilo je lijepo dok je trajalo.


po meni trenutno je najbolji mod od ove 4 drzave mkd bih srb cro bio i ostao be od save :) eto neko moje misljenje
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

umro forum
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=124398.msg872642#msg872642 date=1537874572]
umro forum
Umire i samp polako, koliko ja vidim
Facebook - Klik



Oj
Laptop mi ne daje nikakve znakove zivota osim sto kada ga ukljucim na punjac svjetli,..to je sve..ne reagira nikako na paljenje,nema zvuka,nema nista.zna li.netko.do.cega moze bit xD.


Citat: Paul Castellano poslato Septembar 25, 2018, 13:46:12 POSLE PODNE
Oj
Laptop mi ne daje nikakve znakove zivota osim sto kada ga ukljucim na punjac svjetli,..to je sve..ne reagira nikako na paljenje,nema zvuka,nema nista.zna li.netko.do.cega moze bit xD.
Prodaj ga ko lampu xD

400 ljudi na forumu u ovim satima nije mala stvar, jos je i skola, tkd je ovo sasvim solidno


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Septembar 25, 2018, 16:27:08 POSLE PODNE
400 ljudi na forumu u ovim satima nije mala stvar, jos je i skola, tkd je ovo sasvim solidno
Nema postova, nema ništa :/

Citat: Bašovski poslato Septembar 25, 2018, 16:27:08 POSLE PODNE
400 ljudi na forumu u ovim satima nije mala stvar, jos je i skola, tkd je ovo sasvim solidno

Iskreno malo mi je sumnjivo da stalno ima oko 300 gostiju...ali sve je moguće..



Sve je to uredu, znatno primjetim pad kod podforuma koje ja vodim, prije sam dnevno morao provoditi 30+ min. moderirajuci iste, sada je u prosjeku 2-3 teme dnevno.

Opet napominjem da je skola u toku, a i sam samp ima vremenom manje igraca. Mozda neki mapbattle bi malo podigao popularnost BSa, ali ne bi nicim utjecao na samp...


bilo je lijepo dok je trajalo.