Brži PAWN Compiler

Započeo bunta, Decembar 28, 2018, 15:49:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bukvalno mi je samo nabacao errore  ???


[pawn]C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1003) : error 025: function heading differs from prototype
C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1004) : error 025: function heading differs from prototype
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2016, ITB CompuPhase


2 Errors.
[/pawn]

Citat: á´ á´‡á´...ʀᴀɴ.ᴀᴍx poslato Decembar 30, 2018, 19:20:20 POSLE PODNE
Bukvalno mi je samo nabacao errore  ???


[pawn]C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1003) : error 025: function heading differs from prototype
C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1004) : error 025: function heading differs from prototype
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2016, ITB CompuPhase


2 Errors.
[/pawn]

O tome pricam, nemamo pojma sta je mjenjano i kako se nas kod ponasa s ovim
Software Developer

Citat: á´ á´‡á´...ʀᴀɴ.ᴀᴍx poslato Decembar 30, 2018, 19:20:20 POSLE PODNE
Bukvalno mi je samo nabacao errore  ???


[pawn]C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1003) : error 025: function heading differs from prototype
C:\pawno\include\YSI\y_commands.inc(1004) : error 025: function heading differs from prototype
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2016, ITB CompuPhase


2 Errors.
[/pawn]
Nije mi se desvalo, koristim Pawn.CMD
Uglavnom najveci problemi sa ovim compilerom su da nije open source tj ne mozemo da vidimo sta on to tacno radi, i to da hoce neki put da sakrije neki warning...
Ja iskreno za ovaj compiler imam samo pozitivne reci da kazem jer ne zelim da cekam po 70 sekundi da se compil-a athlone mod...

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


L3o

*

Probao sam joÅ¡ davno i dosta se dobro pokazao, ali zbog RL posla i joÅ¡ nekih stvari sam se prebacio na Notepad++ koji je takoÄ'er jako brz compiler i preporučujem ga svakako prije ovog. ;)
retired

Citat: L3o poslato Januar 03, 2019, 12:47:26 POSLE PODNE
Probao sam joÅ¡ davno i dosta se dobro pokazao, ali zbog RL posla i joÅ¡ nekih stvari sam se prebacio na Notepad++ koji je takoÄ'er jako brz compiler i preporučujem ga svakako prije ovog. ;)

Notepad je text editor a ne compiler...

Ovo je stvarno "Cool" ja sam cekao jedan kompajl oko 1min i malo malo vise a sa ovim brzim "Pawnom" to sto se cekalo oko 1min i malo malo vise sad se ceka 7sekundi najvise...

Da li je moguće dodati u filterscripti poziciju neku kao Spec Team i da ona obavještava ko šta koristi ??

Pogresio si temu burazeru, ali moze to, ali nema potrebe za tim, uradis to u gmodu...

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Realno , kvalitet uvek iznad kvantiteta , ja se drzim klasicnog PAWNa , kad zavrsi , zavrsio je... Cekao 9sekundi ili 90 , nije ni bitno , to vreme se iskoristi uvek za nesto  8)




Give Honor To The One Who Deserve It