| 10 godina SA:MP-a! |

Započeo m1lfman, Maj 05, 2016, 22:43:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davne 2007 do 2012 i onda sam bio na odmoru.2018 se opet vracam vidjet cemo koliko  ;D

Vuće nolstalgija, igrica zbog koje nisam išao u osnovnu školu :P

baš jedan period života bukvalno hahaha

A nego Å¡ta, sada mi SAMP doÄ'e Å¡kolovanje hahah

Kao da je jučer bilo kad sam je počinjao igrati :D

Ne mogu vjerovat da je već toliko prošlo, stvarno se čini nevjerojatno...

Sad je i 13 godina

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Malo si I rekao, uskoro pa 16.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Jebo ti svoju profesoricu matematike odkad je 2019-2006 16?

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

GTASA općenito, SAMP je isto tu blizu.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Vec godinu dana proslo od poslednje objave pa da ja kazem nesto.Ja sam poceo da igram 2017 ko da ja jucer bilo.Rl prijatelj mi je skinuo samp i igrao sam prvi put na balkan schoolu pa sam onda preso na sa i na ostale druge srw.Medjutim samp se poceo toliko raspadati da nije realno.Ima previse dece koja se cmare za pozicije.Videcete za par godina kad samp bude imao 10k igraca. :'( :'(

Citat: Nebojsa_King poslato Jul 07, 2020, 22:31:31 POSLE PODNE
Vec godinu dana proslo od poslednje objave pa da ja kazem nesto.Ja sam poceo da igram 2017 ko da ja jucer bilo.Rl prijatelj mi je skinuo samp i igrao sam prvi put na balkan schoolu pa sam onda preso na sa i na ostale druge srw.Medjutim samp se poceo toliko raspadati da nije realno.Ima previse dece koja se cmare za pozicije.Videcete za par godina kad samp bude imao 10k igraca. :'( :'(
Mislis ako bude imao ?
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD


Citat: Nebojsa_King poslato Jul 07, 2020, 22:31:31 POSLE PODNE
Vec godinu dana proslo od poslednje objave pa da ja kazem nesto.Ja sam poceo da igram 2017 ko da ja jucer bilo.Rl prijatelj mi je skinuo samp i igrao sam prvi put na balkan schoolu pa sam onda preso na sa i na ostale druge srw.Medjutim samp se poceo toliko raspadati da nije realno.Ima previse dece koja se cmare za pozicije.Videcete za par godina kad samp bude imao 10k igraca. :'( :'(
Kao da je 2017 i valjao..

Jao brate,koliko dugo je prošlo od prvog pokretanja Gta San Andreasa,ta sreća neopisiva PS2.
Najbolja vremena definitivno prije sampa i prvog raćunara.
Prvi server neki sa stuntovima i tim stvarima,nostalgija.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa