Promenio sam cene, ali ne oduzima tolko novca kolko sam ja stavio.

Započeo anonymo dαkα', Avgust 01, 2019, 14:40:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Promenio sam cene u marketu,kaficu,teretani,restoranu,mtsu itd, ali na serveru samo pise ta cena a oduzme 50$ ako sam na primer postavio 100$
Deo skripte: Problem(error/warning):
CMD:buy(playerid, params[])
{
////if(Logovan[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,"{02ff0e}{FFFFFF} Nisi se ulogovao");
if (!PlayerToPoint(20.0, playerid, -27.3123,-29.2776,1003.5573) && !PlayerToPoint(20.0, playerid, -25.1326,-139.0670,1003.5469)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "   {02ff0e}{FFFFFF}Niste u 24/7 !");
new regi1[500];
new regi2[500];
new spojiba[1024];
format(regi1,sizeof(regi1),"1: Sat(100$)\n2: Dopuna Kredita\n3: Kanap($200)\n4: Sok($50)\n5: Pivo($60)\n6: Sprej($300)\n7: Kartica za govornicu($350)");
format(regi2,sizeof(regi2),"\n8: Fotoaparat($1500)\n9: Sim Kartica\n10: Kockica");
format(spojiba,sizeof(spojiba),"%s%s",regi1,regi2);
SPD(playerid,DIALOG_MARKETK,DIALOG_STYLE_LIST,"Market",spojiba,"Odaberi","Izadji");
return 1;
}
Debug iz serverKleo   @smh  i  _log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log) /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem):


Odes pod OnDialogResponse,pronadjes dialog za market itd,i nadjes GivePlayerMoney i stavis u -100 npr...

Citat: Galardo poslato Avgust 01, 2019, 14:42:10 POSLE PODNE
Odes pod OnDialogResponse,pronadjes dialog za market itd,i nadjes GivePlayerMoney i stavis u -100 npr...
Hvala brate sacu da nadjem

Citat: Galardo poslato Avgust 01, 2019, 14:42:10 POSLE PODNE
Odes pod OnDialogResponse,pronadjes dialog za market itd,i nadjes GivePlayerMoney i stavis u -100 npr...
Ne mogu da nadjem brate ima samo jedno i to nije za markete i to

Posalji mi mod ako oces ili mi daj TW da ti napravim ako vec ne mozes


Svaki put tražiš pomoc snadji se više , ako ne znaš barem uzmi iz nekog drugog gamemoda tu komandu da ne spamaš ovde
isto da nabijaš postove,i ako si rešio lockaj temu

smh

*

Citat: Legy poslato Avgust 01, 2019, 16:35:21 POSLE PODNE
Svaki put tražiš pomoc snadji se više , ako ne znaš barem uzmi iz nekog drugog gamemoda tu komandu da ne spamaš ovde
isto da nabijaš postove,i ako si rešio lockaj temu
Eto, ubio si jos jednog potencijalnog skriptera sto si mu rekao da uzme iz drugog balkanskog GMa

(( Ma koga ja zavaravam nema vise skriptera na balkanu, lol. ))

Gledaj malo wiki i yt tutorijale ..
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

smh

*

Citat: á´...ᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ poslato Avgust 01, 2019, 16:40:28 POSLE PODNE
Gledaj malo wiki i yt tutorijale ..
Pa on ocigledno "GLEDA" u wiki. :D

Prvo treba da nauci osnove pa tek onda da radi nesto "ozbiljno" ( sto se nikada nece destiti lol )

Citat: Legy poslato Avgust 01, 2019, 16:35:21 POSLE PODNE
Svaki put tražiš pomoc snadji se više , ako ne znaš barem uzmi iz nekog drugog gamemoda tu komandu da ne spamaš ovde
isto da nabijaš postove,i ako si rešio lockaj temu
to ti je kao da nadjes zvaku na ulici, uzmes je i krenes da je zvaces

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: smh poslato Avgust 01, 2019, 16:42:35 POSLE PODNE
Pa on ocigledno "GLEDA" u wiki. :D

Prvo treba da nauci osnove pa tek onda da radi nesto "ozbiljno" ( sto se nikada nece destiti lol )
toliko o tom tvom profesionalizmu! toliko si profesionalan da na necije zahtjeve da mu se pomogne govoris da nikad nece naucit osnove , ti si mi ko sve znao , upravo po tome se ogleda ta tvoja velicina , gdje sam za sebe kazes da si najbolji optimizator na balkanu a kad neko kaze da nisi onda kofol nesto napustas forum , koga bre boli kurac za tebe! Mentalac! :P

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Citat: Legy poslato Avgust 01, 2019, 16:35:21 POSLE PODNE
Svaki put tražiš pomoc snadji se više , ako ne znaš barem uzmi iz nekog drugog gamemoda tu komandu da ne spamaš ovde
isto da nabijaš postove,i ako si rešio lockaj temu


Slusaj brate, ako ti neces da pomognes ima neko drugi ko hoce. A temu nisam lockao zato sto sam ostavio to da uradim za drugi dan zbog RL obaveza, da sam hteo da nabijam postove sad bi vec imao oko 1000 a ne 30, tako da nemoj da seres.