Guardian Online Gaming Community

Započeo Salesman, Januar 04, 2019, 19:55:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





GUARDIAN ONLINE GAMING COMMUNITY

Pozdrav svima, prije svega želimo da pozdravimo sve članove administracije B-SAMP foruma, ali isto tako i sve članove! Ovom prilikom ćemo vam prikazati nas WIP servera Guardian RPG/DM-a. Ime Guardian se prvi put spominje 15.07.2018 godine kada je sadašnji Vlasnik i osnivač napravio dogovor sa Teom i iznio joj ideju o mogučnosti otvaranja RPG/DM servera na kome pravila nisu na prvom mjestu nego generalna zabava. Složili su se i stupili su u radni odnos koji je započeo veliki vremenski period. Ime se nije spominjalo sve do Septembra kada je došao na mjesto developera Salesman (ja), koji uvodi mnoštvo sistema i promjena na gamemodu. Nakon dolaska developera dolaze brojni Mapperi koji su oduševili svaku osobu koja ih je vidjela. Način izrade je bio prvenstveno izgled i mnoštvo mapa na svakom uglu (naravno bez pretjerano tekstura i objekata) što nam je pošlo za rukom pogotovo nakon dolaska popularnog Chappo mapera koji ima dosta iskustva oko štednje objekata i ostalog. U nastavku ću vam prikazati neke od mapa na našem serveru, kao i par sistema, ali i klipova sa servera koji su trenutno tu.





SPAWN #1 - HOTEL LIGHTHOUSE



SPAWN #2 - HOTEL SPLENDID


BANKA - ROCKSTAR



OPSTINA



NEWS


NIKE SHOP


OGLASNIK



OGLASNIK-INT


APOTEKA LILY



GLEN PARK



TOYOTA AUTO SALON



D.O.O CISTOCA



HANGAR



VINEWOOD



GRADSKA UPRAVA


GRAĐEVINAR



BENZINSKA PUMPA



BUS VOZAC


RUSKA MAFIJA





WINTER PANEL

Evo sada ću vam pokazati kako izgleda jedan od sistema na serveru, a to je WINTER PANEL. Klikom Y na tastaturi otvarate selekciju sa kojom kliknete na glavu snješka u donjem lijevom uglu. Otvarate dialog sa opcijama o korištenju!






Razlog prikazivanja samo jedne organizacije jest zato sto zelimo da vi to samostalno otkrijete!

OPEN SERVERA JE 13.01 sa početkom u 20 časova!


SAMP IP: samp.guardian-hq.info:7778
WEBSITE: guardian-hq.info
DISCORD: https://discord.gg/FnXCQXQ

Posjetite nas!  :)
Third-party Pawn Developer


Lepo je sredjeno stvarno, svidjaju mi se mape bas. Pozdrav! :)
Prijatelje imam a neprijatelji su se sami odabrali :)


Dobar,samo vise prezentuj sisteme nego mape. :D

Citat: Mumi.je. poslato Januar 06, 2019, 10:24:35 PRE PODNE
Dobar,samo vise prezentuj sisteme nego mape. :D

Da slažem se, ali nisam mogao da ih izostavim jednostavno su prelijepe, a i sistema ima bas dosta ne znam odakle da krenem.
Third-party Pawn Developer