◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: surreal poslato Maj 30, 2024, 15:41:23 POSLE PODNEMislim da je to sasvim normalno, mlađe generacije samo znaju prozivati, hejtati itd. TikTok i ta sranja su im totalno obuzela mozak. Poznajem jako puno drugara u stvarnom životu zahvaljujući SAMP-u. Nažalost, te generacije nemaju vremena za igricu od koje ne dobivaju ništa osim gubljenja vremena. Većina momaka se oženila, dobila djecu itd. Što bi se reklo, zreli ljudi koji su otišli trbuhom za kruhom. Žalosno je sada kada pitaš neko dijete da li zna šta je SAMP, a ono odgovori nikad čuo, mada možda je i bolje što ne zna. Mislim da kroz 2 do 3 godine SAMP ostaje jedna velika uspomena za sve nas. A sve ovo bih završio jednom rečenicom: "Don't cry because it's over, be happy because it happened."

ma i to sta kazes,al i drugacija je danas gaming industrija, dosta njih i ima vremena igrati ali su sada u mogucosti kupit sami novi PC / ps,cak i na danasnjim laptopima mos igrat sta ti srce pozeli

prije smo svi igrali samp jer to smo jedino mogli igrat.. besplatan, ne zahtijeva gaming pc i tako se svi pospajali, danas su svi u mogucnosti igrati sve i zato bjeze za trendom ( koji se meni nikako ne svida jer sve puno micro transakcija, i igraju tu igricu jer je danas u trendu ).

ja igram samp jer jednostavno volim tu igricu, i ono za ubit vrijeme mi je super(igram i druge igrice ali samp mi je no.1)

samp nikad nece umrijet, al generacije dolaze i odlaze, uvijek je bilo svega,samo nismo obracali paznju, evo cisti primjer je WTLS, pola igraca su klinci i vecina sa istoka jer nemaju za ista bolje,a druga polovica igraca su veciom stariji igraci koji jednostavno vole igrat samp,simple haha.

Poslednja Izmena: Maj 30, 2024, 17:03:35 POSLE PODNE od letecitanjur

ja sam se zaprepastio kada sam video koliko njih igra SAMP preko telefona
uzmu server i sa telefona ubacuju GM i ostalo



Citat: m1lfman poslato Maj 31, 2024, 11:18:26 PRE PODNEja sam se zaprepastio kada sam video koliko njih igra SAMP preko telefona
uzmu server i sa telefona ubacuju GM i ostalo
Nek sam i to čuo.
Je li i edituju na telefonu?  ;D


verovatno, jer sam vidjao da ubacuje bazu isto preko telefona...
dosta njih recimo ima gotove modove pa samo ubaci da bude online a jedno od pravila na hostingu je da free serveri moraju da imaju croneex tag
pa se cude kada im deset puta brisem server dok ne skapiraju