slabo ucitavanje mapa

Započeo Carera, Januar 11, 2019, 18:50:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Vako, jako slabo mi se ucitavaju mape tj moram prici ispred mape da je vidim i to jedva, streamer sam skinuo najnoviji, nisam presao limit remove ni createobject, mape mi se nalaze na poseban pwn file sa stock kreirajobjekte i obrisi. Iste te mape na drugom modu (istom izvornom) radi sve normalno/b]
Dio skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike

Probaj vako stavit na te mape sto ti slabo ucitava na kraju objekta , 300.00, 300.00); evo sad cu ti pokazati u mom modu kako je
i sve mape iz CreateObjecta prebaci u CreateDynamicObject
lspdext = CreateDynamicObject(18981, 1546.779785, -1609.766967, 12.263914, 0.000000, 90.000015, 0.000000, -1, -1, -1, 300.00, 300.00);
;)
Poslednja Izmena: Januar 11, 2019, 19:03:11 POSLE PODNE od Gaucho69
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

Rekao sam vec u createobjectu nije problem nisam limit presao i prebacio sam sve sto sam mogao, a ovo drugo sam vec probao nece.

Onda imas previse mapa na tom mijestu ili je takva textura mape
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

Citat: Gaucho69 poslato Januar 11, 2019, 19:10:38 POSLE PODNE
Onda imas previse mapa na tom mijestu ili je takva textura mape
Nemam previse mapa u blizini, a i da imam zašto mi sve te iste mape na drugom modu se fino ucitavaju.

Ako si update streamere onda uzmi sve createobjecte prebaci u createdynamicobjecte a ako do toga nije onda ti je do mapa tih ne moras preci limit createobjecata da bi ti se slabo ucitavala bilo koja mapa
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

Zgradu u CreateObject i stream distance povecaj na 600 dok su ostali na 300 od te mape , ali moras imati najnoviju streamer verziju ...
Kao sto ti je i on rekao moras postovati limite , jer mozda si prekoracio REMOVE objekte i zato ti sporo ucitava ili CreateObject.
Prekontrolisi skriptu i vidi sta se desi ako samo ta mapa ubacena pokusaj da ubacis u BARE gamemode obicnom od SA:MP-a pa testiraj onda

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020