Glavni razgovor #26

Započeo Streetboy, Maj 05, 2015, 21:44:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Gotti747 poslato Maj 07, 2015, 18:44:29 POSLE PODNE
Citat: Yook3R5o5 poslato Maj 07, 2015, 18:44:11 POSLE PODNE
nzm da li cu ja biti tu, idem na slavu neku, cucemo se ovih dana uglavnom

Dogovoreno  8)


https://instagram.com/ivanbjj_/ udrite follow ko ima   ;)
instagram ? :D sta se s tobom desilo... :D

mozemo da se cujemo sutra na TSu ako hocete

Citat: bryant ãƒ,, poslato Maj 07, 2015, 20:04:00 POSLE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 18:52:05 POSLE PODNE
Poludeo svet za instagramom, ne mogu da verujem.  ???  Na kojim je drogama bio ovaj kad je to smisljao samo da mi je znati. Da se okusam i ja, mozda mi uspe nesto..

Slicno je i sa Twitterom, a najgore kod obe drustvene mreze jeste to da nekima ( mnogima ) placaju da postavljaju slike odnosno tvitove. Moguce da je i laz, ali sam citao da placaju po par hiljada evra mesecno da svakodnevno izbace po 10-20 tvitova odnosno 4-8 slika. Ko zna sta ce jos izmisliti.
Ja takodje imam Instagram i Twitter nalog. Instagram proveravam svakih 2-3h..jednostavno mi u mislima da vidim ko je koju sliku izbacio ( od devojaka ), ne znam ni sam zasto je tako haha  :D

misliš od momaka?



Citat: Gotti747 poslato Maj 07, 2015, 18:42:44 POSLE PODNE
Citat: Yook3R5o5 poslato Maj 07, 2015, 18:33:35 POSLE PODNE
opaa, gledaj ti ekipee ovdjee, pa sta je reci

ej, da ne pisem i na PM, posle 9 cu da udjem, idem na trening sad, tako da znate, posle 9 udjite na ts malo da se ispricamo  :D

kakav ts, sveti duje u splitu bija

Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 20:08:24 POSLE PODNE
Pa vi ste bre ljudi bolesni, ali kad kazem bolesni onda to stvarno mislim. Znam jednu curu koja se bre slika svaki jebeni sat, ja ne znam odakle bre nekome snaga da se slika cim ustane. Ali cim dodje u skolu ona se slika, do kraja dana ima 20 novih slika 100%. To je bre bolest. Meni je taj instagram alatka protiv dosade, znaci kad ti je dosadno i ne znas sta ces sa sobom, udjes na instagram i listas slike koje si video po 100-i put. Bolest cista, zavisnost.


EDIT: A sto ja spremam jedan UI/UX dizajn, to je druga prica  8) Bice i live verzija

Ako je ta devojka bolesna ne mozes meni da pricas da sam bolestan, sto za 2 godine imam 20-30 slika, kolko ona napravi za dan. Svuda imas debile to je neminovno

Citat: Blaeks poslato Maj 07, 2015, 23:19:20 POSLE PODNE

instagram ? :D sta se s tobom desilo... :D

mozemo da se cujemo sutra na TSu ako hocete

pa nije nista, sto?  :D

nisam ni usao na ts, zakasao sam na trening do 10
Poslednja Izmena: Maj 08, 2015, 11:00:32 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: Gotti747 poslato Maj 08, 2015, 10:53:48 PRE PODNE
Citat: Denis_Lapi poslato Maj 07, 2015, 20:08:24 POSLE PODNE
Pa vi ste bre ljudi bolesni, ali kad kazem bolesni onda to stvarno mislim. Znam jednu curu koja se bre slika svaki jebeni sat, ja ne znam odakle bre nekome snaga da se slika cim ustane. Ali cim dodje u skolu ona se slika, do kraja dana ima 20 novih slika 100%. To je bre bolest. Meni je taj instagram alatka protiv dosade, znaci kad ti je dosadno i ne znas sta ces sa sobom, udjes na instagram i listas slike koje si video po 100-i put. Bolest cista, zavisnost.


EDIT: A sto ja spremam jedan UI/UX dizajn, to je druga prica  8) Bice i live verzija

Ako je ta devojka bolesna ne mozes meni da pricas da sam bolestan, sto za 2 godine imam 20-30 slika, kolko ona napravi za dan. Svuda imas debile to je neminovno

Pa ko je tebi licno rekao da si bolestan? Kad kazem "vi" ne mislim konkretno na tebe vec je to preneseno znacenje jer ne mogu da se vezem za odredjenu osobu posto ima mnogo takvih, kapiras?

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Pa ocigledno da si mislio na mene i brajanta posto smo jedini komentarisali na tu temu da imamo instagram, i onda nam pricas da smo zato bolesni?
Ako si mislio na tu devojku onda nisi morao da kazes 'vi ste bre ljudi bolesni', vec malo preformulises izraz  :)
Poslednja Izmena: Maj 08, 2015, 18:17:48 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: Streetboy poslato Maj 08, 2015, 21:44:52 POSLE PODNE
Dobro ljudi,ne prepirite se,neka bude da sam ja bolestan :D

https://www.youtube.com/watch?v=KEGn8NCS2jY

tuzan mi je svaki dan jer ja nisam normalaaan  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Maj 08, 2015, 22:38:53 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato Maj 08, 2015, 21:44:52 POSLE PODNE
Dobro ljudi,ne prepirite se,neka bude da sam ja bolestan :D

https://www.youtube.com/watch?v=KEGn8NCS2jY

tuzan mi je svaki dan jer ja nisam normalaaan  8)

Hahahahahahah ali kaze:

CitatSta cu kad me takvog
napravio babo
od malena ja i pamet
slazemo se slabo



Sta ima kod vas ljudovi?Nije me bilo dostaa dugo :D, kako ide samp xd?
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Citat: WickeD. poslato Maj 09, 2015, 14:21:55 POSLE PODNE
Sta ima kod vas ljudovi?Nije me bilo dostaa dugo :D, kako ide samp xd?

Mapa se pomalo, kod tebe?  :)
SA:MP sve gore i gore ide  ;)

Citat: bryant ãƒ,, poslato Maj 09, 2015, 14:23:37 POSLE PODNE
Citat: WickeD. poslato Maj 09, 2015, 14:21:55 POSLE PODNE
Sta ima kod vas ljudovi?Nije me bilo dostaa dugo :D, kako ide samp xd?

Mapa se pomalo, kod tebe?  :)
SA:MP sve gore i gore ide  ;)
Igra se CSGO haha.
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!

Citat: WickeD. poslato Maj 09, 2015, 14:27:08 POSLE PODNE
Citat: bryant ãƒ,, poslato Maj 09, 2015, 14:23:37 POSLE PODNE
Citat: WickeD. poslato Maj 09, 2015, 14:21:55 POSLE PODNE
Sta ima kod vas ljudovi?Nije me bilo dostaa dugo :D, kako ide samp xd?

Mapa se pomalo, kod tebe?  :)
SA:MP sve gore i gore ide  ;)
Igra se CSGO haha.

Ne mogu da verujem koliko je popularna igra, mislim da je sada popularnija nego LoL  :D
Ja sam mislio da nabavim CS:GO tj. da menjam neke mape za igru ali kada sam pogledao sta sve ima oko tih oruzja, kutija onih i sta ja znam cega ima jos onda sam odustao, previse mi komplikovano  :D