"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Emo poslato Januar 10, 2018, 22:14:40 POSLE PODNE
ma nez kako da rijesim ovo "user error: Please download SA-MP 0.3.7 R2 server package!"
Pa razumes valjda engleski? Lepo ti pise da preuzmes 0.3.7 R2 kucni server sa http://files.sa-mp.com/samp037_svr_R2-1-1_win32.zip
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Emo poslato Januar 10, 2018, 22:14:40 POSLE PODNE
ma nez kako da rijesim ovo "user error: Please download SA-MP 0.3.7 R2 server package!"

Skini samp server sa sajta i zamjeni tvoj samp-server.exe s novim

Citat: Sploxs poslato Januar 10, 2018, 22:18:15 POSLE PODNE
Skini samp server sa sajta i zamjeni tvoj samp-server.exe s novim
Popravi sam to sad drugi errori,al mislim da znam rijesit

YCMD:smsoglas(playerid, params[], help)
{
    #pragma unused help
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""ServerBoja".::NEON"BELA"CITY::.  "CRVENA"Moras se ulogovati da bi koristio ovu komandu!");
    new result[256],string[256];
    if(PlayerInfo[playerid][pZatvor] > 0) return SCM(playerid, -1, ""ServerBoja".::NEON"BELA"CITY::.  "CRVENA"Ne mozete koristiti ovu komandu jer ste u zatvoru!");
    if(PlayerInfo[playerid][pMutiran] == 1) { SCM(playerid, -1, ""ServerBoja".::NEON"BELA"CITY::.  "SIVA"Ne mozete pisati dok ste mutirani!"); return 1; }
    if(PlayerInfo[playerid][pLevel] < 3) return SCM(playerid, -1, ""SIVA"Morate biti level 3 za davanje oglasa!");
   if(sscanf(params, "s[100]", result)) return SCM(playerid,-1,  ""RG""ServerBoja".::NEON"BELA"CITY::.  "BELA"/smsoglasi [tekst]");
    if(PlayerInfo[playerid][pNovacDzep] < 50) return SCM(playerid,-1,""SIVA"Za oglas vam treba 50$!");
    if(PlayerInfo[playerid][pMobKredit] <= 0) return SCM(playerid,-1,"(NCityRPG) Telecom | "RG"Nemate kredita!");
    if(PlayerInfo[playerid][pMobilni] == 0) return SCM(playerid,-1,""SIVA"Nemate mobilni!");
    if(gettime() < toglas) return SCM(playerid, -1, ""SIVA"Oglas se moze koristiti svakih 60 sekundi!");
   new tekst1 = strlen(result); for(new i = 0; i<tekst1; i++){ if(IsNumeric(result)) result = '*' ;}
    g_NovacMinus(playerid, 100); toglas = gettime() + 60;
   format(string, sizeof(string), ""RG"SMSOGLAS | "ZUTA"Kontakt: "BELA"%d", PlayerInfo[playerid][pMobilni]);
   SCMTA(-1,string);
   format(string, sizeof(string), ""RG"SMSOGLAS | "ZUTA"Tekst: "BELA"%s", result);
   SCMTA(-1,string);
   format(string, sizeof(string), ""CRVENA"Oglas dat od strane "BELA"%s-a [%d] ", GetName(playerid), playerid);
   AdminGameMaster(-1,string);
   GameTextForPlayer(playerid,"~w~Uspesno ste dali oglas za ~r~50$!",5000,3);
    return 1;
}
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

TREBA MI SISTEM DA ODREZENI BIZNISI DOBIJAJU ZARDU PO SATU ODREDJENU SVOTU NOVCA !!
GO HARD OR GO HOME !

Treba mi system prodavanja vozila, tipa parkiras negde vozilo i ukljucis label da pise na automobilu npr 'Auto na prodaju i broj telefona'

Poslije car respawna tuning nestane! kako fix?
After car respawn tuning comes off! how to fix?

Potrebno mi /promeninick komanda za UP mod.
HVALA UNAPREDDDDDDDDDDDD
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

Citat: Prase.amx poslato Januar 13, 2018, 06:12:28 PRE PODNE
Potrebno mi /promeninick komanda za UP mod.
HVALA UNAPREDDDDDDDDDDDD
Ovo bi trebalo da radi. Jos dodas proveru ako je admin i formatiras igracu poruku.
[pawn]CMD:changename(playerid, params[])
{
     new id, nick;
     if(sscanf(params,"ud", id, nick)) return SendClientMessage(playerid, -1, "KORISTI: /changename [id] [name]");
     else
     {
              SetPlayerName(id, nick);
     }
     return 1;
}[/pawn]
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Hvala.
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

Citat: Prase.amx poslato Januar 13, 2018, 07:05:35 PRE PODNE
Hvala.
Zaboravio sam da te napomenem da dodas [MAX_PLAYER_NAME] pored definisanja nicka.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Treba mi neki war sistem ili sistem zauzimanja teritorija pls samo da nije od zare gamin ili od Dimi-a oni AWS i od zare onaj sistem

Moze neko da mi da ono da u td-u pise koliko ima para i da se menja kad se podignu,ostave pare. Taj sistem mi hitno treba

Treba mi cmd /promeninick ali da je full sredjena da ja samo ubacim hahaha

Citat: Skendyy poslato Januar 17, 2018, 13:11:51 POSLE PODNE
Treba mi cmd /promeninick ali da je full sredjena da ja samo ubacim hahaha
Koj mod koristis?