â—„ Glavni razgovor #38 â–º

Započeo SlavicBeast, Avgust 05, 2018, 20:40:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: Sejnur337_ poslato Avgust 07, 2018, 23:23:45 POSLE PODNE
Cim ovde krenes spamovat odma ti SlavicBeast zalepi jednu bananicu.  :D
Nekad smo znali portal ubagovati, u naše vrijeme... :D

Citat: muma. poslato Avgust 07, 2018, 23:49:00 POSLE PODNE
Nekad smo znali portal ubagovati, u naše vrijeme... :D
To je bilo ono kad ste ti i Foux skupili 500+ postova?
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: muma. poslato Avgust 07, 2018, 23:49:00 POSLE PODNE
Nekad smo znali portal ubagovati, u naše vrijeme... :D
vi ste meni carevi od likova


Citat: Sejnur337_ poslato Avgust 08, 2018, 00:26:19 PRE PODNE
To je bilo ono kad ste ti i Foux skupili 500+ postova?
Foux, Andrijević i ja, ajj koja furka je bila onako zajebavaš se ko ima više postova, ko da je nešto bitno ali eto furka nam bila, sprdali se. :D


Citat: SteXi.ılllı. poslato Avgust 08, 2018, 02:10:04 PRE PODNE
vi ste meni carevi od likova
Hahahahahahaha propali ko Grčka xd

#A.J.

Citat: Sejnur337_ poslato Avgust 08, 2018, 00:26:19 PRE PODNE
To je bilo ono kad ste ti i Foux skupili 500+ postova?
Muma treb'o preć na 8k, ubili spamali, sjebu mu se postovi i opet nabijemo Mumi na 8k. :D
Eto i ja sam 6k, al nije mi sad od nekog značaja, bila samo furka imat što više. :D

Strasni ste

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

//
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2018, 19:49:56 POSLE PODNE od SteXi.ılllı.

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Koliko si jadan ispao sa ovom reklamom sad @Fqris

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levu poslato Avgust 08, 2018, 16:41:08 POSLE PODNE
Koliko si jadan ispao sa ovom reklamom sad @Fqris

Reklamiraju se odavno.Meni to osobno ne smeta,niti imam koristi od toga niti Å¡tete.
ÄŒak su i Vlasnici samp schoola pisali na glavnom chatu(na starom) kako su partneri sa Balkan-SAMPom isl..4-5 zadnjih stranica glavnog chata je tema bila otvaranje samp school foruma.


Forum kao forum je ok,ali ne možeÅ¡ se praviti partner i napraviti gotovo isti forum(Sve Å¡to možeÅ¡ tamo možeÅ¡ i ovdje;Objaviti skriptu,postaviti zahtjev za pomoć isl) .Jedino Å¡to se meni sviÄ'a je Å¡to će se vjerovatno viÅ¡e potruditi oko teme isl,no ne radi se to na ovakav način i mogli su odvojeno od Balkan SAMPa napraviti forum bez da se prave partneri kad su daleko od toga.

Prvi put da je netko o tome pisao,očekivao sam odavno reakciju od moderatora isl. ali nitko nije obraćao pažnju i očito im nije smetalo.A sada je onaj forum čak i aktivnij od ovoga.(Ne po broju korisnika nego po broju postova;mada ima puno spama tamo). @Levu

Ako se ne varam i ti si(Levu) otvarao svoj forum(čini mi se samp stories) ali sam 100% siguran da nije bilo reklamiranja na BS forumu od strane tebe/korisnika tog foruma.Dok oni to potpuno slobodno rade :D
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2018, 17:13:44 POSLE PODNE od Paul Castellano


Citat: Paul Castellano poslato Avgust 08, 2018, 17:11:29 POSLE PODNE
Reklamiraju se odavno.Meni to osobno ne smeta,niti imam koristi od toga niti Å¡tete.
ÄŒak su i Vlasnici samp schoola pisali na glavnom chatu(na starom) kako su partneri sa Balkan-SAMPom isl..4-5 zadnjih stranica glavnog chata je tema bila otvaranje samp school foruma.


Forum kao forum je ok,ali ne možeÅ¡ se praviti partner i napraviti gotovo isti forum(Sve Å¡to možeÅ¡ tamo možeÅ¡ i ovdje;Objaviti skriptu,postaviti zahtjev za pomoć isl) .Jedino Å¡to se meni sviÄ'a je Å¡to će se vjerovatno viÅ¡e potruditi oko teme isl,no ne radi se to na ovakav način i mogli su odvojeno od Balkan SAMPa napraviti forum bez da se prave partneri kad su daleko od toga.

Prvi put da je netko o tome pisao,očekivao sam odavno reakciju od moderatora isl. ali nitko nije obraćao pažnju i očito im nije smetalo.A sada je onaj forum čak i aktivnij od ovoga.(Ne po broju korisnika nego po broju postova;mada ima puno spama tamo). @Levu

Ako se ne varam i ti si(Levu) otvarao svoj forum(čini mi se samp stories) ali sam 100% siguran da nije bilo reklamiranja na BS forumu od strane tebe/korisnika tog foruma.Dok oni to potpuno slobodno rade :D
Reklamirali su se, ali su najavili skroz nesto drugo, a ne jos jedan obican forum. Ja jesam otvarao svoj forum, a uz njega je islo i dosta projekata unikatnih. Nijedna jedina reklama nije bila okacena na slicnim forumima, a kod mene nisam branio linkove i spominjanje ostalih jer su svi tu da pomognu. I bez “kradje” tudjih korisnika je forum bio aktivniji od oba po svemu, zbog unikatnih projekata i iskusnih clanova. Ko je pratio mene ili forum tada zna sve. A ovo je toliko smesno i bespotrebno, namenjeno prvenstveno za licnu korist koliko vidim...

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Paul Castellano poslato Avgust 08, 2018, 17:11:29 POSLE PODNE
Reklamiraju se odavno.Meni to osobno ne smeta,niti imam koristi od toga niti Å¡tete.
ÄŒak su i Vlasnici samp schoola pisali na glavnom chatu(na starom) kako su partneri sa Balkan-SAMPom isl..4-5 zadnjih stranica glavnog chata je tema bila otvaranje samp school foruma.


Forum kao forum je ok,ali ne možeÅ¡ se praviti partner i napraviti gotovo isti forum(Sve Å¡to možeÅ¡ tamo možeÅ¡ i ovdje;Objaviti skriptu,postaviti zahtjev za pomoć isl) .Jedino Å¡to se meni sviÄ'a je Å¡to će se vjerovatno viÅ¡e potruditi oko teme isl,no ne radi se to na ovakav način i mogli su odvojeno od Balkan SAMPa napraviti forum bez da se prave partneri kad su daleko od toga.

Prvi put da je netko o tome pisao,očekivao sam odavno reakciju od moderatora isl. ali nitko nije obraćao pažnju i očito im nije smetalo.A sada je onaj forum čak i aktivnij od ovoga.(Ne po broju korisnika nego po broju postova;mada ima puno spama tamo). @Levu

Ako se ne varam i ti si(Levu) otvarao svoj forum(čini mi se samp stories) ali sam 100% siguran da nije bilo reklamiranja na BS forumu od strane tebe/korisnika tog foruma.Dok oni to potpuno slobodno rade :D
Nisam nista uradio jer je receno da su partneri sa Balkan SAMPom.
Vidjet cu to sa SlavicBeastem, tacnije vidjet cu da li se te poruke trebaju sklonit ili trebaju ostat.

Edit:
Citat: SlavicBeast poslato Avgust 08, 2018, 19:53:23 POSLE PODNE
Videcemo sta cemo povodom toga
Dakle ja nemam nista s tim, dok s moderatori ne odluce sta ce uraditi povodm toga.
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2018, 09:23:59 PRE PODNE od Sejnur337_
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Fqris poslato Avgust 08, 2018, 16:11:10 POSLE PODNE
//
ajde sledeci put postuj ovakvu reklamu pa ces dobiti perma ban

@Sejnur337_ to ako su partneri ne znaci da moze da krsi pravila glavnog chata :)
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2018, 19:51:19 POSLE PODNE od SteXi.ılllı.


Šta se radi momci,imal vrućine (ućerine) ?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK