SVAKO KO VIDI NEKA UDJE MNOGO JE HITNO MOLIM VAS

Započeo #Adi, Septembar 03, 2017, 19:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Underpoint
Detaljan opis problema:ZNACI JUCE SVE RADILO NORMALNO I SVE I DANAS SE BUDIM I PISE UNKNOWN MODE, NE ZNAM STA JE PROBLEM MOLIM VAS POMAZITE, KADA SE UDJE INGAME VIDE SE TDOVI ALI VREME NE RADI ONAJ TIMER, TAKODJE IMAJU MAPE ALI JE SVE KAO U OBICNI GTA SA IMAJU ONO DA SE UDJE U ALHAMBRU I TO, PONEKA VOZILA MI SE NE OCITAVAJU... NEMAM PREDSTAVU STA BI MOGLO BITI A OPEN MI ZA 35 MINUTA, KO POMOGNE NAGRADA VELIKA!
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): http://prntscr.com/gglecl MOLIM VAS HITNO JE

.
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2017, 19:27:27 POSLE PODNE od Bosnianw0rm
www.LosArctic-Forum.com" style="border-style: none;

Momci, Open je za manje od 35 min, ko pomogne dobice veliku nagradu od mene, molim vas znaci ovo mi treba pod hitno, a brzinu sam napisao i hitno mi treba znaci...

www.facebook.com/adis.kijevcanin.909 Ako treba javite mi se na fb za ip i pw jer hitno je momci, samo pomozite, do Moda nije to sam siguran...

Proveri pluginse (Na kraju svakog mora biti .so )
Vidi u server.cfg da li je ime moda kao i u gamemodes
Provjeri da server nema errora

.so je za linux naravno proveri pluginse sa .dll   ;D
Samo ti proveri server_log da nepise File or Function is not found ili da nesto drugo pise usput jel ti se isprinta?
Da ima errora nebi mu ni mod radio :D

http://prntscr.com/gglkmr Kaze mi prijatelj da je do ovoga, ali na kucni mi perfektno radi i ovde je radilo, ako neko zna neka pomogne molim vas



Aj momci pomazite ako znate molim vas, da ispostujem igrace, oni mene ispostovali 3 put vise, svako po 250 reklama bacio...



Dao ti je sliku ono "Couldnt connect...response code..." imas sliku jel gledas


Azuriraj YSI, tonimacak518 nemoj se praviti pametan, to moze bit iz hiljadu razloga, prvo treba jedno rijesit da dodjes do drugog problema