Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

@Mister Naithan ako misliš na ovom forumu neke egotripove glumiti i puštati muda slobodno odabi odavde pun mi kurac tvog glumatanja u svakoj jebenoj temi kao da si pokupio svu pamet svijeta.

Citat: 6cadilab9 poslato April 23, 2019, 09:13:24 PRE PODNE
@Mister Naithan ako misliš na ovom forumu neke egotripove glumiti i puštati muda slobodno odabi odavde pun mi kurac tvog glumatanja u svakoj jebenoj temi kao da si pokupio svu pamet svijeta.

Glumatanja ? Aha , ja sam kriv jer se ne postuju pravila , sto se omasuju podforumi , sto ljudi koji rade sve to sto si naveo , ne dobiju ban nego mi , stalna ekipa trebamo da gledamo to. Izvini sto pricam realnost , izvinjavam se svakom kome smeta. Ja imam pravo izneti misljenje , prokomentarisati. Zadao sam sistem i mene je napao jedan "bolid" ,  niko nista nije rekao , nego ste gledali u tisini raspravu. Samo sto u 99% slucajeva ja izvlacim bolju i jacu stranu , jer budem upravu. Nigde nista ne glumim , niti imam potrebe za bilo cim , niti mi treba bilo sta odavde sa foruma ( sistema , plugina , include-a , FSa ) , sve uvek imam argumentovano. Da pitam ja tebe , zasto nije tema "Pomoc" od onog narkomana , nije prebacena u "Pawno skriptanje" ? Zar nisi "Super Moderator". Toliko od mene...




Give Honor To The One Who Deserve It





Domaci sok od sipka + kokice + gledanje balkan internet ratova. Ljepseg osjecaja nema.

Citat: // xunder poslato April 23, 2019, 15:11:58 POSLE PODNE
Domaci sok od sipka + kokice + gledanje balkan internet ratova. Ljepseg osjecaja nema.
A rum plocice ? :D

Citat: // xunder poslato April 23, 2019, 15:11:58 POSLE PODNE
Domaci sok od sipka + kokice + gledanje balkan internet ratova. Ljepseg osjecaja nema.

Priznajem, pruza satifakciju.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Neka ideja dok mi se skripta?
Facebook - Klik



Citat: • Shomy • poslato April 25, 2019, 12:44:06 POSLE PODNE
Neka ideja dok mi se skripta?
takodje, neka ideja??
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Dinamican Admin x Helper Sistem

Opis : IG kreiranje Admin x Helper LVLa , postavke komandi iz liste ( odabir selekcijom ) xF




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Mister Naithan poslato April 26, 2019, 13:10:23 POSLE PODNE
Dinamican Admin x Helper Sistem

Opis : IG kreiranje Admin x Helper LVLa , postavke komandi iz liste ( odabir selekcijom ) xF
Stvarno mislis da se necu mesati tdovi ako uradis selekciju? Npr 150 komandi ukupno za admine, i stisnem npr /ban i otvori mi komandu pored. Nema potrebe za time, mesalo bi se to.
A za IG Kreiranje admina i helpera svaki mod ima koliko sam ja upucen.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato April 26, 2019, 13:21:58 POSLE PODNE
Stvarno mislis da se necu mesati tdovi ako uradis selekciju? Npr 150 komandi ukupno za admine, i stisnem npr /ban i otvori mi komandu pored. Nema potrebe za time, mesalo bi se to.
A za IG Kreiranje admina i helpera svaki mod ima koliko sam ja upucen.

eSelection - mSelection? Sta mislis o tome doktore Vasicu? :P
Gde su vam ideje ehhh......

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: LANMY.pwN poslato April 26, 2019, 13:28:15 POSLE PODNE
eSelection - mSelection? Sta mislis o tome doktore Vasicu? :P
Gde su vam ideje ehhh......
SelectableTD, nit e nit mSel doktore ;)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

@Vasic

Ne aktiviranje komande preko selekcije , nego dodavanje komande na listu putem selekcije , kreiranje  Levela Admina Dinamicno sa Dinamicnim upisom listi komandi po lvl Admina x Helpera




Give Honor To The One Who Deserve It







Da netko uradit Ili podijeli svoj efektivni AC protiv jeb**** botova. IP limit ne pomaže nikako
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords