Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: Verceti Mapping poslato Mart 18, 2018, 17:54:44 POSLE PODNE
Ako spada tu REG sistem, dodji FB i ispisem ti :D
ispisi ovdje ideje, ne vidim poentu tvog posta ako nisi ideju napisao?
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg831555#msg831555 date=1521410496]
ispisi ovdje ideje, ne vidim poentu tvog posta ako nisi ideju napisao?
U pravu je @Łuk@ jer neke ideje mogu posluziti i nekima kojima je potrebna ideja,a ne umiju svoju da smisle

Ukoliko neki skripter može da napravi sistem ranjavanja
Ono kao sad ako je igraču hp manji od recimo 20 da ga stavi u animaciju crack
i da polako krvari
Ili da ga može neko izliječiti recimo bolnicari ili neki igrač koji posjeduje prvu pomoć
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Citat: Kamberovic poslato Mart 24, 2018, 09:23:40 PRE PODNE
Ukoliko neki skripter može da napravi sistem ranjavanja
Ono kao sad ako je igraču hp manji od recimo 20 da ga stavi u animaciju crack
i da polako krvari
Ili da ga može neko izliječiti recimo bolnicari ili neki igrač koji posjeduje prvu pomoć
[pawn]public OnPlayerShootPlayer(Shooter,Target,Float:HealthLost,Float:ArmourLost)
{
    new Float:health;
    GetPlayerHealth(Target,health);
    if(health < 20.0)
    {
       za animaciju onaj krc funkcija i et
    }
    return 1;
}[/pawn]http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=937824
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg833330#msg833330 date=1521902639]
[pawn]public OnPlayerShootPlayer(Shooter,Target,Float:HealthLost,Float:ArmourLost)
{
    new Float:health;
    GetPlayerHealth(Target,health);
    if(health < 20.0)
    {
       za animaciju onaj krc funkcija i et
    }
    return 1;
}[/pawn]http://forum.sa-mp.com/showthread.php?p=937824

http://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerGiveDamage ?

heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Ukoliko neko može da napravi sistem da igrač može dati kljuceve vozila pa da ga neko koristi ako me razumijete
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Tema se zove "IDEJE ZA SKRIPTERE", a ne "URADI MI SISTEM JER JA NE ZNAM". Potrudi se sam proguglaj malo.
Third-party Pawn Developer

Citat: Coox poslato April 01, 2018, 14:39:51 POSLE PODNE
Tema se zove "IDEJE ZA SKRIPTERE", a ne "URADI MI SISTEM JER JA NE ZNAM". Potrudi se sam proguglaj malo.
U jednu ruku,to jest IDEJA ZA SKRIPTERE,tako da nije nigde pogresio,i jos nesto da ti kazem,ne moras na taj nacin da odgovaras ako vec nisi upucen u to. ;)

Citat: #TheV1nny_ poslato April 01, 2018, 15:19:20 POSLE PODNE
U jednu ruku,to jest IDEJA ZA SKRIPTERE,tako da nije nigde pogresio,i jos nesto da ti kazem,ne moras na taj nacin da odgovaras ako vec nisi upucen u to. ;)

Ako mislis da sam se nesto derao ili govorio na neki arogantan nacin ne, caps lock je bio samo za dokazivanje stvari. U svakom slucaju ne mislim nista lose.
Third-party Pawn Developer

Citat: Coox poslato April 01, 2018, 14:39:51 POSLE PODNE
Tema se zove "IDEJE ZA SKRIPTERE", a ne "URADI MI SISTEM JER JA NE ZNAM". Potrudi se sam proguglaj malo.
Ako ne zna bar je dao ideju da uradi neko ko zna i ideja je jako domisljata.

Citat: Kamberovic poslato April 01, 2018, 12:21:51 POSLE PODNE
Ukoliko neko može da napravi sistem da igrač može dati kljuceve vozila pa da ga neko koristi ako me razumijete
Ja bi to uradio da ispod enuma za vozila ima kljuc 1 i kljuc 2 koji se komandom daju odedjenom igracu...Dok ja popravim laptop probat cu nesto da realizujem
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Nek neko odradi sistem /aporta.. al tipa odes sa jetpackom do tog mjesta i kucas /createport i onda ti izbaci dialog za koga hoces da napravis za admine, suppove, promotere, vipove... to odaberes npr za admine i dodas naziv porta i on se kreira na tom mjestu gdje si ti.. Pa onda da ima koji admin leveli mogu da koriste to upises tipa 1 5 6 1338...
i posle samo admin kuca /aport i ima na listi taj port koji je napravljen...
Znam da ce mnogi napisati sada to vec postoji al ja nisam mogao nigdje da nadjem...
Po meni mnogo bi olaksalo stvar, znam da ce i biti komentara tipa "zar ti je tesko napraviti u skripti", ali eto :)

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: á–´á—©á–‡Iá"• poslato April 04, 2018, 15:02:43 POSLE PODNE
Nek neko odradi sistem /aporta.. al tipa odes sa jetpackom do tog mjesta i kucas /createport i onda ti izbaci dialog za koga hoces da napravis za admine, suppove, promotere, vipove... to odaberes npr za admine i dodas naziv porta i on se kreira na tom mjestu gdje si ti.. Pa onda da ima koji admin leveli mogu da koriste to upises tipa 1 5 6 1338...
i posle samo admin kuca /aport i ima na listi taj port koji je napravljen...
Znam da ce mnogi napisati sada to vec postoji al ja nisam mogao nigdje da nadjem...
Po meni mnogo bi olaksalo stvar, znam da ce i biti komentara tipa "zar ti je tesko napraviti u skripti", ali eto :)

Imas toga na San Marino i Athlone modovima

Ja mislim da vec ima na ovoj stranici pas sistem,tj kao da ima jedna prodavnica psi, i tu npr mozemo kupiti haskia sarplaninca
kangala itd kada kupimo mi imamo komandu /zovipsa i on dodje, i npr taj igrac kuca /napadniigraca pa id tog igraca, i pas pocne napadati igraca a u cetu pise kako njemu pas skida health. Takodje moze biti i komanda da pas bude u autu npr /ubacipsa pa moze biti da se pas suprostavi sa drugim psom ta bi komanda mogla biti /napadnipsa pa id igraca od tog psa.
Nadam se da vam se svidja ideja.

PS:
Ja sam to prije razmisljo da napravim al mrsko mi bilo xD
Jedina prava mudrost je
znati da ne znate ništa.