Ideje za skriptere

Započeo Łuk@, Novembar 13, 2017, 13:43:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Kamberovic poslato Decembar 12, 2017, 11:38:23 PRE PODNE
Vaša ideja:Struja u gradu ili na nekom drugom mestu
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Kao objekti lampe i ulicna svetla da imaju izmapani po gradu i da ima negde dovod gde se moze to sve iskljuciti jednom komandom onda kad neko iskljuci da se svi ti objekti obrišu ili nešto tako ali da postoji kao alat za to gašenje struje prije pljačke banke ili nečega drugog...
zanimljivo, samo ne znam postoji li objekt one sijalice, lampe, ulicna svetla kako vec koja nece da svetle po noci, ako neko zna id neka javi
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Vaša ideja: Pljacka banke
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno): ovako;
Imamo crno trziste na kojem kupimo alat. Kada kupimo alat za 1500$ kupimo i dinamit za 3,5k. Odemo do vrata banke i kucamo /provalivrata i tada u chatu pise: !! UPOZORENJE: Neko pokusava da opljacka LS Banku, molimo LSPD da intervenise! !! Tada robamo 180 sekundi i kada orobamo stvore nam se pare na ledjima i pise !! BANKA je opljackana ukradeno je tolko i tolko dolara... !! I kasnije on treba da dostavi pare u svoju bazu. I kad dostavi pise "Uspjesno ste dostavili kes u bazu. Tolko i tolko... je stavljeno u sef!" Ako Policajac pokupi te pare pojavi mu se marker da to dostavi u trezor banke, te pise: [VANREDNE VIJESTI]: Policajac %s je vratio tolko i tolko... ukradenog novca! takodje ako cuffuje robera kuca neku cmd npr. /oduzmiorobano (/oo) i preuzme pare. A ako neka druga banda i mafija uzme to ona dostavi u svoju bazu. Samo oni koji nisu u org ili nisu clan bande/mafije/policije nmg kupiti pare. A kad igrac provali vrata dobije 3 wl [Obija sef] a kad krene da roba dobije 6 wl-a [Pljacka banke] Mislim da bi ovo bilo unikatno...



pls ga prilagodi UP modu 0.1 od greedyja treba mi xd

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg792880#msg792880 date=1513075761]
Citat: Kamberovic poslato Decembar 12, 2017, 11:38:23 PRE PODNE
Vaša ideja:Struja u gradu ili na nekom drugom mestu
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Kao objekti lampe i ulicna svetla da imaju izmapani po gradu i da ima negde dovod gde se moze to sve iskljuciti jednom komandom onda kad neko iskljuci da se svi ti objekti obrišu ili nešto tako ali da postoji kao alat za to gašenje struje prije pljačke banke ili nečega drugog...
zanimljivo, samo ne znam postoji li objekt one sijalice, lampe, ulicna svetla kako vec koja nece da svetle po noci, ako neko zna id neka javi
Samo da obriše sve sijalice iz grada barem mislim da se to može napraviti jer nešto znam oko skripte
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737


Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116239.msg792880#msg792880 date=1513075761]
Citat: Kamberovic poslato Decembar 12, 2017, 11:38:23 PRE PODNE
Vaša ideja:Struja u gradu ili na nekom drugom mestu
Detaljno opisano (nije potrebno ako je već gore opisano dovoljno):Kao objekti lampe i ulicna svetla da imaju izmapani po gradu i da ima negde dovod gde se moze to sve iskljuciti jednom komandom onda kad neko iskljuci da se svi ti objekti obrišu ili nešto tako ali da postoji kao alat za to gašenje struje prije pljačke banke ili nečega drugog...
zanimljivo, samo ne znam postoji li objekt one sijalice, lampe, ulicna svetla kako vec koja nece da svetle po noci, ako neko zna id neka javi
Znam da postoje ona obojena svetla. Msm da im se moze boja promeniti.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:06:38 POSLE PODNE
Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)
Prevod za sve koje ne znaju cirilicu, " Ajde dajte dobru ideju da vam realizujem sto pre ovih dana sam dobro raspolozen :) ", Aj neko pametan, davajte ideje :D
Facebook - Klik



Citat: 𝕊𝕙𝕠𝕞𝕪 𝕊ð•"𝕣𝕚𝕡𝕥 poslato Decembar 19, 2017, 16:18:03 POSLE PODNE
Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:06:38 POSLE PODNE
Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)
Prevod za sve koje ne znaju cirilicu, " Ajde dajte dobru ideju da vam realizujem sto pre ovih dana sam dobro raspolozen :) ", Aj neko pametan, davajte ideje :D
Ja se izvinjavam nisam ni primetio sa fona sam komentarisao nisam hteo nekog da uvredim al ono trne mi jaje i da se neko sad uvredi jer je to moje pismo tkd ono :D

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:06:38 POSLE PODNE
Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)
Hmm.
Napravi sistem da admin stvara poklon i kada ukuca /createp da se stvori poklon na njegovoj lokaciji i igracima stigne poruka da je postavljen poklon i oni imaju /findp i stvori im se u chatu koliko je metara u tom trenutku bio odaljen od poklona i spamanjen /findp moze otkriti pud koje strane ici. I kad ga nadje /openp i doboje random poklon (1lvl), nzm pare il tako nesto,pa cak i Nista. I kad neko nadje automatski srw dobije poruku da je pronadjen,te nestane i admin ponovo moze postaviti hehe
BETA TEST IP : 94.23.208.199:9547
Fort Balkan RPG/DM
-----------------------------------------------------------------------------------
• Forum: www.fort-balkan.byethost9.com
• IP Servera: Uskoro
• Više o serveru: Work In PRogress
-----------------------------------------------------------------------------------
* Otvorenje foruma je 1. DECEMBRA u 19:00h !

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:20:51 POSLE PODNE
Citat: 𝕊𝕙𝕠𝕞𝕪 𝕊ð•"𝕣𝕚𝕡𝕥 poslato Decembar 19, 2017, 16:18:03 POSLE PODNE
Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:06:38 POSLE PODNE
Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)
Prevod za sve koje ne znaju cirilicu, " Ajde dajte dobru ideju da vam realizujem sto pre ovih dana sam dobro raspolozen :) ", Aj neko pametan, davajte ideje :D
Ja se izvinjavam nisam ni primetio sa fona sam komentarisao nisam hteo nekog da uvredim al ono trne mi jaje i da se neko sad uvredi jer je to moje pismo tkd ono :D
Pa da, ne verujem da si ikoga uvredio, ja sam samo preveo da bi ljudi znali sta si napisao ( oni koji ne znaju cirilicu :) )
Facebook - Klik



Citat: [EG] poslato Decembar 19, 2017, 16:23:34 POSLE PODNE
Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 16:06:38 POSLE PODNE
Ајде дајÑ,е добру идеју да вам реализујем шÑ,о пре овиÑ... дана сам добро расположен :)
Hmm.
Napravi sistem da admin stvara poklon i kada ukuca /createp da se stvori poklon na njegovoj lokaciji i igracima stigne poruka da je postavljen poklon i oni imaju /findp i stvori im se u chatu koliko je metara u tom trenutku bio odaljen od poklona i spamanjen /findp moze otkriti pud koje strane ici. I kad ga nadje /openp i doboje random poklon (1lvl), nzm pare il tako nesto,pa cak i Nista. I kad neko nadje automatski srw dobije poruku da je pronadjen,te nestane i admin ponovo moze postaviti hehe
postoji odavno haha

heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Sad cu da ga uradim samo dal da objavim ovde ili ?

Citat: ᴢɪᴠᴋᴏᴠɪá´,, poslato Decembar 19, 2017, 17:01:15 POSLE PODNE
Sad cu da ga uradim samo dal da objavim ovde ili ?
Svejedno mi je <3
BETA TEST IP : 94.23.208.199:9547
Fort Balkan RPG/DM
-----------------------------------------------------------------------------------
• Forum: www.fort-balkan.byethost9.com
• IP Servera: Uskoro
• Više o serveru: Work In PRogress
-----------------------------------------------------------------------------------
* Otvorenje foruma je 1. DECEMBRA u 19:00h !

Ako može neko uradi kao na sa bas onaj damage informet i onaj helt bar izgled kao na sa hvala

Citat: ☢Stefan Cvetanovic☢ poslato Decembar 19, 2017, 17:15:15 POSLE PODNE
Ako može neko uradi kao na sa bas onaj damage informet i onaj helt bar izgled kao na sa hvala
Zar ti je toliko tesko pretraziti po netu? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=351329
Jednostavno spojis hp bar sa tim tdom i resena stvar.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..