UCP za samp servere

Započeo milkic.Dev, Mart 17, 2019, 23:06:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, razmisljam da uradim neki unikatni ucp za nasu balkan samp scenu, pa me zanima da li vredi nesto po vasem misljenju da se radi i koji mod da koristim msm ciju mysql bazu, i je l bi imao zaradu od toga da l samperi vole videti ucp na nekom serveru ili ne.

BTW ako je nekom potreban ucp ili portal nek se javi slobodno moze ovde ili www.milkic.dev


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Citatda li vredi nesto po vasem misljenju da se radi

Pa vrijedi,fino je :)

Citatkoji mod da koristim msm ciju mysql bazu

Ne razumijem.
Citat
i je l bi imao zaradu od toga

Možeš imati zaradu ako postaviš primjer Google Ads,a sad,za neku zaradu treba ozbiljna posjeta.Tako da neka ozbiljnija zarada-ne.

Citatda l samperi vole videti ucp na nekom serveru ili ne.

Opet ovisi od tvojih igrača a i od toga da li je to funkcionalno,korisno,zanimljivo isl.Ako jeste,ne vidim razlog da ga ne koriste.

CitatBTW ako je nekom potreban ucp ili portal nek se javi slobodno moze ovde ili www.milkic.dev

Nemoj se ljutiti ali s obzirom na postavljena pitanja nešto sumnjam u tvoje znanje da drugima radiš UCP,ali možda griješim. :-\

Citat: Paul Castellano poslato Mart 18, 2019, 00:14:32 PRE PODNE
Pa vrijedi,fino je :)

Ne razumijem.
Možeš imati zaradu ako postaviš primjer Google Ads,a sad,za neku zaradu treba ozbiljna posjeta.Tako da neka ozbiljnija zarada-ne.

Opet ovisi od tvojih igrača a i od toga da li je to funkcionalno,korisno,zanimljivo isl.Ako jeste,ne vidim razlog da ga ne koriste.

Nemoj se ljutiti ali s obzirom na postavljena pitanja nešto sumnjam u tvoje znanje da drugima radiš UCP,ali možda griješim. :-\

Lose si ti razumeo pitanje, ne radim ja to za sebe, ja se profesionalno bavim web programiranjem, znanja ima na pretek ;) hocu da uradim za neki community, postavio sam pitanje da bih video da li ce se neko javiti da radim njemu ili da mi neko preporuci gamemod sa mysqlom koji bi bio najbolji da se uradi ucp za njega. meni google ads ne znaci nista vec da uradim i prodam ucp


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Ehh htio sam i ja radit UCP. Ali nema puno modova u MySQL-u na balkanskoj sceni na zalost. Ako ces izabrati neki preporucam Imperium RP. Taj mod je edit athlonea a radjen je u MySQL-u.
Ako zelis mozes se petljat sa INI-om ali... That's too much for me. I jos jedno pitanje... U cemu ces radit? PHP? RoR?

Citat: mmlinaric poslato Maj 19, 2019, 23:31:22 POSLE PODNE
Ehh htio sam i ja radit UCP. Ali nema puno modova u MySQL-u na balkanskoj sceni na zalost. Ako ces izabrati neki preporucam Imperium RP. Taj mod je edit athlonea a radjen je u MySQL-u.
Ako zelis mozes se petljat sa INI-om ali... That's too much for me. I jos jedno pitanje... U cemu ces radit? PHP? RoR?

Pogledja koliko je stara tema :D

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."