Empire Bay

Započeo Seb.cfg, Decembar 19, 2018, 18:00:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

EMPIRE BAY
ROLE PLAY

COMMING SOON 2019



Dende 29 Productions vam najavljuje server koji će se otvoriti u narednoj 2019.godini.
-Server koji će biti u 2019.godini će nosit naziv Empire Bay.
-Vrsta igre će biti RolePlay odnosno simulacija pravog života.


IC PRIÄŒA
Radnja se odvija u gradu Empire Bay u periodu 1951.godine poslije Drugog svjetskog rata...Gradom vladaju mafijaÅ¡i koji dolaze iz Sicilije,Clemente Crime Family koji vodi Alberto Clemente,Falcone Crime Family koji vodi Carlo Falcone,Vicni Crime Family koji vodi Frank Vinci, Salieri Crime Family koji vodi Don Salieri...Nezadovoljni režimom Benita Musolinija uputili se u Empire Bay.Glavni junak priče si upravo ti koji si doÅ¡ao u ovaj grad kako bi živeo lijep život.Nažalost ne ide sve po planu...Plate na poslovima u kojima  ti radiÅ¡ su mizerne i sa vremenom postajeÅ¡ nezadovoljan sa takvim uslovima.Kako bi stekao veliku svotu novca donosiÅ¡ konačnu odluku da se baviÅ¡ kriminalom.PočevÅ¡i sa kraÄ'om,kidnapovanja pa sve do ubijanja i droge...Glavna prepreka će vam biti policija koja će vas pokuÅ¡ati uhapsiti i zatvoriti a da stvar bude joÅ¡ gora sukobljavat ćeÅ¡ se sa drugim kriminalcima koji će vas pokuÅ¡ati ubiti...Osim italijana tu su i Rusi i Kinezi,Rusi teže ka tome da budu uvijek najbolji i da tu prednost sačuvaju u najdužem roku...Kinezi su mirni za razliku od Rusa,teže ka partnerstvu sa drugim mafijama a poznati su kao najbogatnija mafija u gradu.Na tebi je kako čeÅ¡ prihvatiti situaciju u gradu, ako se bojiÅ¡ umret čeÅ¡, ako smeÅ¡ uspeti čeÅ¡.



ZAÅ TO TREBATE DA POSJETITE NOVI SERVER
Težimo ka tome da server bude što unikatniji i jednostavan za igranje bez sistema koju će povećavati lagove na serveru koji ugrožava vašu igru u njemu.Primarna stvar jeste vaša zabava i druženje na serveru.Osim za održavanje samog servera novac neće igrati veliku ulogu.Čak i da platite novcem da postanete donatorski vip nećete ništa biti bolji od ostalih igrača.Uspjeh se dostižte radom i trudom.Samim radom i trudom dobijate kvalitet i iskustvo koji će vas pratiti sve dok vi to održavate.Na našem serveru će biti stogo zabranjen šovinizam/nacionalizam svi će biti jednaki bez obzira na vjeroispovjest,rasu,kulturu,tradiciju...



OSTALE AKTIVNOSTI
PoÅ¡to je ovo najava nečeg novog na samp sceni TeamSpeak3/Discord i sam IP servera doći će sa vremenom kao i SLIKE.Slotovi na serverima zavisi od vas koliko vas ima i ko je željan da se pridruži uzbudljivoj priči druženju i zabavi.Svjesni smo da su ovo samo obećanja do kojih možda neće doći ali uz vaÅ¡u punu podrÅ¡ku ovo sve se može ostvariti u veoma kratkom periodu.Izrada je u toku a od vas tražimo da budede uz nas od danas pa do kraja.Zajednica je u potrazi sa ljudima bez obzira na godine da budu dio zajednice pod uslovom da se radi o ozbiljnoj osobi i sa iskustvom.Ukoliko smatrate da ste maksimalno ozbiljni i dostojni da budete dio zajednice kontaktirajte ovaj profil  PM , svaka poruka koja je poslata na ovaj profil će biti odgovorena u najkraćem mogućem periodu...


#EMPIREBAY2019
Poslednja Izmena: Decembar 19, 2018, 18:05:39 POSLE PODNE od NihadSeb

Vidim da se temelji na Vitu Scalleti i druzini :D cak i Empire Bay je tu zajedno sa Salieri Familijom i sve u kompletu,jako mi se svidja ono sto sam procitao :D ako je ovako kako je opisano , ja definitvno moram doci i viditi :D

Citat: Hashtag.Purda poslato Decembar 19, 2018, 18:12:38 POSLE PODNE
Vidim da se temelji na Vitu Scalleti i druzini :D cak i Empire Bay je tu zajedno sa Salieri Familijom i sve u kompletu,jako mi se svidja ono sto sam procitao :D ako je ovako kako je opisano , ja definitvno moram doci i viditi :D

Svaka cast ja bih crkao da napisem ovaj text  :P
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----



Ne brini nece server biti isti kao taj...