MySQL Register/Login Sys

Započeo omcho, Jul 28, 2019, 21:20:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip:
    Include

Slike ili Video:
    Album

Opis i dodatne informacije:
    Jednostavni login/reg sys, trenunto podrzava eng/srpski jezik napravio sam ga cisto onako bice doradjen kroz par dana,
    Trenutna verz: v0.2b


Download link:
    GitHub
Scan link: N/A

Credits:
    mysql plugin - blueG




Imate 2 fajla u lang folderu to izaberete koji ocete i stavite u include i editujete .inc main fajl tj reg_log.inc i stavite _rs ako ocete srpski ako ocete eng nista ne dirate samo copy-paste oba fajla

"USE_PLAYER_VARS/USE_DIALOG_ENUM" koriste player/dialog varijable/dialoge dako da ako vec imate definisane samo stavite false
Poslednja Izmena: Jul 28, 2019, 23:49:19 POSLE PODNE od imnaithan

Ovakav kod bi mogao i u pawnu citati  :P .
Svaka cast sensei..

Extra je ovo, jos samo malo uljepsati i tjt.

Fino  ;D
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Koliko ALSova povratiću xD fino sve :D

Citat: mumitza. poslato Jul 29, 2019, 02:38:55 PRE PODNE
Koliko ALSova povratiću xD fino sve :D
Ma ja to gde ne koristim YSI meni to glupo ucitava ceo YSI bezveze load time servera 5 minuta bukv, samo ALS ! smrt YSI-u

Extra bro, mozda da dodas foru da moze on na registeru da bira jezik , i onda kad izabere jezik da mu postavi JEZIK ono fora pri connectu da bira Language i ako izabere English sve na engleskom da bude fora , i da mu cuva u player variabli u bazi lang i fazon mu svaki put kad udje cita eng , dobar posao ugl, spoji to kao C# app ili PHP , UCP i hard rp napravis ;)
Poslednja Izmena: Jul 29, 2019, 17:23:13 POSLE PODNE od imnaithan

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Kolko je jednostavan ovaj reg/log sustav i rijec jednostavan se cini kompliciranom  :D
Salu na stranu, nista posebno - stvarno jednostavno, nije vrijedno objavljivanja. Doradi to malo i objavi nam 2.0

Citat: omcho poslato Jul 29, 2019, 03:49:57 PRE PODNE
Ma ja to gde ne koristim YSI meni to glupo ucitava ceo YSI bezveze load time servera 5 minuta bukv, samo ALS ! smrt YSI-u
YSI tito bolan :D

Citat: LANMY.pwN poslato Jul 29, 2019, 15:10:41 POSLE PODNE
Extra bro, mozda da dodas foru da moze on na registeru da bira jezik , i onda kad izabere jezik da mu postavi JEZIK ono fora pri connectu da bira Language i ako izabere English sve na engleskom da bude fora , i da mu cuva u player variabli u bazi lang i fazon mu svaki put kad udje cita eng , dobar posao ugl, spoji to kao C# app ili PHP , UCP i hard rp napravis ;)

Videcu nesto

Citat: Aaron poslato Jul 29, 2019, 18:02:48 POSLE PODNE
Kolko je jednostavan ovaj reg/log sustav i rijec jednostavan se cini kompliciranom  :D
Salu na stranu, nista posebno - stvarno jednostavno, nije vrijedno objavljivanja. Doradi to malo i objavi nam 2.0
Bice skoro neka v0.3b verzija ovo samo onk objavio nzm ni ja sto al da ne stoji na git-u bzvz

EDIT: Ne znam da li da napravim Y-INI/MySQL verziju u jednom ovom, jeste da nisam neki u Y_Ini-u ali moglo bi da se doda sta mislite o tome?
Poslednja Izmena: Jul 30, 2019, 15:09:54 POSLE PODNE od omcho

Citat: omcho poslato Jul 30, 2019, 15:07:39 POSLE PODNE
Videcu nesto
Bice skoro neka v0.3b verzija ovo samo onk objavio nzm ni ja sto al da ne stoji na git-u bzvz

EDIT: Ne znam da li da napravim Y-INI/MySQL verziju u jednom ovom, jeste da nisam neki u Y_Ini-u ali moglo bi da se doda sta mislite o tome?
Ma kakav INI, neka se više uče i prebacuju na MYSQL jebo ih INI

Citat: mumitza. poslato Jul 30, 2019, 16:41:57 POSLE PODNE
Ma kakav INI, neka se više uče i prebacuju na MYSQL jebo ih INI
Ma ja to onako da sluzi i ovima sto ne znaju sa MySQL-om