Zatrazite Tutorijal

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 08, 2015, 05:03:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: ᴜɴᴋɴᴏᴡɴɴɴ poslato Januar 15, 2018, 15:47:24 POSLE PODNE
Možda ti je server 0.3z probaj skinit .exe fileove sa sa-mp.com u prebacit ih u tvoj mod.
Ma brt skinio novi windows najnovji samp ni jedan mod ne radi




  • Naziv tutorijala
Mapu u pawno
  • Detaljan opis tutorijala
Kako da ubacim mapu iz texture studia u moj srv,ali da ostanu texture..Uvijek bude on tmpbojid tako nesta i to nzm kako da maknme i te sve gluposti,ako neko ima tutorijal ili neko da moze objasnit


Citat: Niko_King poslato Januar 21, 2018, 15:03:03 POSLE PODNE


  • Naziv tutorijala
Mapu u pawno
  • Detaljan opis tutorijala
Kako da ubacim mapu iz texture studia u moj srv,ali da ostanu texture..Uvijek bude on tmpbojid tako nesta i to nzm kako da maknme i te sve gluposti,ako neko ima tutorijal ili neko da moze objasnit


Brate mili ko da je za tebe napravljen ovaj podforum, imaš 15 stranica nekih tutorijala i ti pitaš za sve moguće, prelistaj malo, otvori samp wikipediju i nauči osnove pa će ti biti lakše...



  • Naziv tutorijala
Kako ubaciti admin gift u mod
  • Detaljan opis tutorijala
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=117563.0 zanima me kako ovo da ubacim?

STRAHINJA RIP







Citat: bassonja. poslato Februar 21, 2018, 01:39:10 PRE PODNE


  • Naziv tutorijala
Kako ubaciti admin gift u mod
  • Detaljan opis tutorijala
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=117563.0 zanima me kako ovo da ubacim?


Odes u pawno pa u new i tu obrises sve sto pise i onda odes na link pastebina i iskopiras to i compile zatim x pa onda odes prekopiras taj "new" folder i ubacis u "filterscript" file i ponovo compile, onda mos promenit iz new u ime koje oces pa onda odes u server.cfg i kod filterscripte dodas "new" bez navodnika ili umesto new ime kako se zove folder, ako ima errora salji




  • Naziv tutorijala
Pomoc oko skriptanja
  • Detaljan opis tutorijala
Zelio bih da naucim da skriptam ali neznam osnove ... moze mi neko objasniti osnove ili napraviti tutorijal :D hvala unapred


Citat: Milos11 poslato Februar 23, 2018, 23:26:13 POSLE PODNE


  • Naziv tutorijala
Pomoc oko skriptanja
  • Detaljan opis tutorijala
Zelio bih da naucim da skriptam ali neznam osnove ... moze mi neko objasniti osnove ili napraviti tutorijal :D hvala unapred


Udji na YT i ukucaj Sad Goat Production. Lik objavljuje dobre stvari u vezi skriptanja.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..



  • Naziv tutorijala
Pawn.RakNet
  • Detaljan opis tutorijala
Kontam neke stvari, ali bih voleo da izadje i tutorial na srpskom, da totalno skontam, pa ako neko moze, nek napise.

Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Pozdrav, nego hteo sam vas pitati dali ima neko tut za MySQL to jest kad neki mod nema MySQL kako da je napravim za taj mod, ono ubacim mysql.inc ali kako da napravim onaj .sql fajl gde mogu spojiti mod sa MySQL ako neko zna ili ako ima tut nek kaze dole ili nek mi se javi u PM

Napisi post oravilni
Poslednja Izmena: Mart 01, 2018, 17:25:20 POSLE PODNE od Балша.

Citat: _Sanel Scriptt_ poslato Januar 15, 2018, 20:50:43 POSLE PODNE


Mapa
  • Detaljan opis tutorijala
kada ubacim mapu izadje mi 26 erora evo vam slika https://imgur.com/a/xZtDy  Tekst


Definisao si Banka a koristis tmpobjid, preimenuj.
HARD WORK BEATS TALENT

Znaci ukoliko trebate pomoc oko ertota u skripti ,ne sluzi ovaj pdf za to




  • Naziv tutorijala
Skriptovanje  Tekst
  • Detaljan opis tutorijala
Dajte neki program za skriptovanje da nije pawno/sublime 3 i da je lako radit u njemu...  Tekst

Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))



  • Naziv tutorijala
MySQL ucitavanje
  • Detaljan opis tutorijala
Ucitavanje npr objekata posle restarta servera ( MYSQL )

Facebook - Klik



Citat: SM1TH poslato Mart 02, 2018, 23:37:40 POSLE PODNE


  • Naziv tutorijala
Skriptovanje  Tekst
  • Detaljan opis tutorijala
Dajte neki program za skriptovanje da nije pawno/sublime 3 i da je lako radit u njemu...  Tekst


Notepad++
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]