Warcraft 3 - Frozen Throne

Započeo Andrijevic SKAMER, Januar 10, 2017, 21:39:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, ima li neko download link za WoW, hocu da krenem da igram online preko Garene posto sam cuo da tamo moze, a da li je moguce? ( Pitanje za igrace WoW-a) ..  :D
Hvala :)
Poslednja Izmena: Januar 12, 2017, 20:47:34 POSLE PODNE od Aussie
samo rejv i debele zene




Meni treba DL za Warcraft III: The Frozen Throne i kako je moguce njega pokrenuti online?
Ja mislim da moj drugar igra ovu verziju preko Garene, hvala.
@Frenk.
Poslednja Izmena: Januar 11, 2017, 21:46:18 POSLE PODNE od Andrijevicâ„¢
samo rejv i debele zene


Citat: Frenk. poslato Januar 11, 2017, 21:52:57 POSLE PODNE
Nez stv za link od te igre davno sam igrao taj deo..
Nasao sam i saznao da moze preko Garene da se igra. Inace hvala. I da ovo je igrica iz 2003 ja mislim, pa malo u stare dane  :D



TEMA LOCK !
Poslednja Izmena: Januar 11, 2017, 23:05:49 POSLE PODNE od Andrijevicâ„¢
samo rejv i debele zene

Preko Garene je od 2014. nemoguce igrati wc3-tft jer je zbog slabije zainteresovanosti korisnika administracija iz Singapura bukvalno izbrisala Evropu, sem ja mislim i Bugarske i CIS regiona (Rusija, Ukrajina, Kazahstan).. RGC i iCCup i dalje postoje kao wc3-tft platforme, pa mislim da bi mogao tu da probas. Uglavnom se igra Dota Al, ali i ostale mape.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Aussie poslato Januar 12, 2017, 14:53:05 POSLE PODNE
Preko Garene je od 2014. nemoguce igrati wc3-tft jer je zbog slabije zainteresovanosti korisnika administracija iz Singapura bukvalno izbrisala Evropu, sem ja mislim i Bugarske i CIS regiona (Rusija, Ukrajina, Kazahstan).. RGC i iCCup i dalje postoje kao wc3-tft platforme, pa mislim da bi mogao tu da probas. Uglavnom se igra Dota Al, ali i ostale mape.
Pa kako je moguce igrati Warcraft onaj stari iz 2002-2003? Ako te ne mrzi da objasnis javi se u PM..
@Aussie
samo rejv i debele zene

Kao sto sam naveo, iCCup nudi tu opciju kao i battlenet.. prelistaj gugl, ja bas dugo nisam u tim vodama.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: Aussie poslato Januar 12, 2017, 20:26:19 POSLE PODNE
Kao sto sam naveo, iCCup nudi tu opciju kao i battlenet.. prelistaj gugl, ja bas dugo nisam u tim vodama.
Hvala pogledacu  :D
samo rejv i debele zene