Liberty City and Vice City MAP

Započeo Unkovic, Jul 12, 2019, 17:46:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tip: Filterskripta
Slike ili Video: https://imgur.com/a/eOTJx4z
Opis i dodatne informacije: Kada udjete na server sa ucitanim filterskriptama sacekajte da Vam se preuzmu modeli. VC ima oko 3000 plus fajlova za preuzimanje dok LC ima oo 1500 ili 1700. Velika brojka, ali znaci. Kada se stvorite, komandom /gotovc idete u Vice City, a komandom /gotolc idete u Liberty City. Komandama /vcoinfo I /lcoinfo dobijate informacije o stream distanci i draw distanci. Komandama /drawD I /streamD menjate iste.
[pawn]#define LC2SA4SAMP_VWORLD   0
#define LC2SA4SAMP_VWORLD   0[/pawn]
Ove dve definicije nalaze se u razlicitim fajlovima i definisu Virtual World u kojem ce se mapa stvoriti. Po defaultu je bilo 696969 (valjda), ja sam to vratio na 0 jer mi je odgovaralo. Kada ukucate /gotovc ili /gotolc, ukoliko imate slabiji racunar, a mozda i jaci, dogodice Vam se freeze, on nece trajati toliko dugo, tako da bez brige, nakon toga stvorice Vas normalno u gradu. Na mapi nema ni VC ni LC tako da Vam preporucujem da napravite neku komandu za spawn vozila ili Jetpack. Ako imate nekih pitanja postavite, ne znam da li je ovo jos neko postavio, ali koliko sam video izbrisano je sa foruma sampovog oficijalnog pa sam ovde postavio.
Download link: https://www.dropbox.com/s/uuoih9lgejn6f4i/vc2sa4samp.rar?dl=0 [vice city]
https://www.dropbox.com/s/8longqir8orxl7w/lc2sa4samp.rar?dl=0 [liberty city]

Scan link: Nema jer nisam ja upload, a i nema potrebe cim je sa foruma.
(https://forum.sa-mp.com/showpost.php?p=4103085&postcount=2)

Credits: Kalcor (ako je on napravio, a mislim da jeste)
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Fino poslužit ce nekome samo da li je to mapa kad se ubaci za sve igrace ili samo mod za tbe?

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Bice dodato u @Fqris ovu listu korisnih FSa   8)

Samo jako , odlicno  8)




@Fqris




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: Kleo poslato Jul 12, 2019, 18:52:15 POSLE PODNE
Fino poslužit ce nekome samo da li je to mapa kad se ubaci za sve igrace ili samo mod za tbe?
To su mape za SAMP 0.3.DL verziju :D
Vec sam testirao te mape davno :P, inace je dobra FS :D

BaÅ¡ sam upratio OVO danas :D , btw dosta je staro to, davno je to odraÄ'eno, ne znam oće li ikome pomoći takva mapa, al je dobar fazon, realno.

Ako ništa može se napraviti neka fina radnja tipa par poslova i da se može putovati avionom, što sam i imao u planu, ali nisam imao volje raditi na tim gradovima.

Citat: Slade poslato Jul 12, 2019, 20:51:54 POSLE PODNE
BaÅ¡ sam upratio OVO danas :D , btw dosta je staro to, davno je to odraÄ'eno, ne znam oće li ikome pomoći takva mapa, al je dobar fazon, realno.

Ako ništa može se napraviti neka fina radnja tipa par poslova i da se može putovati avionom, što sam i imao u planu, ali nisam imao volje raditi na tim gradovima.
Pokusao sam i ja to :D ali je problem sto su pickupi izvan range-a i ne rade , rade labeli ali ne pickupi, jer je daleko izvan mape, pa ne radi jednostavno, dugo se objekti skidaju i preopterecuje dosta ,treba jak komp da se dobro ucita grad a da ne laga :P

wtfff

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Nisam znao da ovako nesto postoji. Hvala na dijeljenju.

Ima PDF za 0.3.DL modove burazeru xd inače nije loše, ima par servera koji rade sa tom VC mapom ali ljudi nisu zainteresovani za .DL gotov nikako jer je onaj retard podijelio community na 037 i 03DL al jbg xd



Citat: Purdinho poslato Jul 12, 2019, 21:30:18 POSLE PODNE
Pokusao sam i ja to :D ali je problem sto su pickupi izvan range-a i ne rade , rade labeli ali ne pickupi, jer je daleko izvan mape, pa ne radi jednostavno, dugo se objekti skidaju i preopterecuje dosta ,treba jak komp da se dobro ucita grad a da ne laga :P
Grad jednom kad ti se ucita tokom igranja tada zalaga prvi put i vise nema laganja posle. Sto se tice downloada, jebi ga sine sacekaj mali strpi se.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Super :)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Citat: Unkovic poslato Jul 13, 2019, 13:09:11 POSLE PODNE
Grad jednom kad ti se ucita tokom igranja tada zalaga prvi put i vise nema laganja posle. Sto se tice downloada, jebi ga sine sacekaj mali strpi se.
Znam da se jednom ucita pa ne mora vise :D ali neki nemaju komp ni da ucitaju, bilo je par osoba koji su pokusali uci pa ih je crashalo u VC ili LC :P