◄ Filmovi & Serije ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 28, 2015, 12:48:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: |PeKi| poslato April 23, 2016, 09:59:25 PRE PODNE
Preporucujem film The Boy skoro izaso dobar horor samo malo pocetak dosadan..
jebem li ti opis

el zna neko neki dobar akcijski film ili neku dobru komediju ?
www.battle-craft.org

IP: 5.196.225.182:7777

Citat: Hrsto_xD poslato Maj 21, 2016, 13:27:28 POSLE PODNE
el zna neko neki dobar akcijski film ili neku dobru komediju ?
Otporan na metke, Good Will Hunting (1997),Argo (2012),The Maze Runner (2014)

Citat: Nickname123 poslato Maj 21, 2016, 13:34:17 POSLE PODNE
Citat: Hrsto_xD poslato Maj 21, 2016, 13:27:28 POSLE PODNE
el zna neko neki dobar akcijski film ili neku dobru komediju ?
Otporan na metke, Good Will Hunting (1997),Argo (2012),The Maze Runner (2014)

hvala ti :D
www.battle-craft.org

IP: 5.196.225.182:7777

Citat: Hrsto_xD poslato Maj 21, 2016, 15:44:44 POSLE PODNE
Citat: Nickname123 poslato Maj 21, 2016, 13:34:17 POSLE PODNE
Citat: Hrsto_xD poslato Maj 21, 2016, 13:27:28 POSLE PODNE
el zna neko neki dobar akcijski film ili neku dobru komediju ?
Otporan na metke, Good Will Hunting (1997),Argo (2012),The Maze Runner (2014)

hvala ti :D
Uzivaj brt ;)

Ovog' glumca obozavam <3 :D SrÄ'an Todorović









Ko gledao lajanje na zvezde? :F
BALKAN ELITE - MAPPER

Nekidan sam gledao Fury film je ratni u 2. svjetskom ratu je radnja ugl meni se dopao

A ima neko neki dobar film da predlozi
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Slabo, slabo...
Kod nas "domaci" filmovi su dobri samo stariji kao Mrtav 'ladan, Sivi Kamion Crvene Boje, Lepa Sela Lepo Gore, Zikina Dinastija, i jos mnogi da ne nabrajam. I vise ovakvih filmova nece biti jer su uglavnom legende Balkana preminuli...
A o "stranim" da i ne pricamo, nije izasao neki dobar film jos od 2005. Nema vise filmova kao Umri Muski, Goli Pistolj, Smrtonosno Oruzje, Bad Cops, Rambo... Sad samo vanzemaljci, roboti i ta naucna fantastika.

Iskreno naucnu fantastiku mrzim najvise sve nase stare filmove sam odgledo mislim ove iole poznatije i dosadno mi je vise znam svaku scenu trenutno gledam filmove o 2. svjetskom ratu i tu je najjaci film (barem meni ) Enemy at the Gates mislim dovoljno je reci Vasilij Zajcev
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK






Citat: [IG] Muma poslato Jul 22, 2016, 03:48:59 PRE PODNE
Slabo, slabo...
Kod nas "domaci" filmovi su dobri samo stariji kao Mrtav 'ladan, Sivi Kamion Crvene Boje, Lepa Sela Lepo Gore, Zikina Dinastija, i jos mnogi da ne nabrajam. I vise ovakvih filmova nece biti jer su uglavnom legende Balkana preminuli...
A o "stranim" da i ne pricamo, nije izasao neki dobar film jos od 2005. Nema vise filmova kao Umri Muski, Goli Pistolj, Smrtonosno Oruzje, Bad Cops, Rambo... Sad samo vanzemaljci, roboti i ta naucna fantastika.

To je tacno.Ali ja mrzim holivudske filmove i ovako realno radnja u rusiji ceo film u rusiji a rusi pricaju engleski isto tako i za kineze i za vijetnamce i za srednjovekovne italijane hahahhaahh retardirano do bola
Rista Djenoveza Mladji
Kure tatino

Jebiga taka vremena kad rusi nemaju vremena da snime svoj film kad vamo ratuju na sve strane  :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK