Dali da objavim OS mod ?

Započeo Agent 47, Decembar 16, 2017, 20:40:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam mod od OS:RP v1 sredio sam sa burazerom sve bugove izvorni je gtarp.Dali da objavim ili da nastavim da ga doradjujem pa da prodam ?
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Nece ti ga niko kupit,sredjuj i ostavi ga sebi..

cuvanje je mnogo staro i sve je staro nije ni za k

@ANDRIJEVIC Brate pa da znam i to bi sredio ali sta da radim samo ga editujem sto vise da ne lici na default promenucu mape tdove sta znam dodati neke sisteme
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Old School?

Koliko znam Old school gm je objavljen bez pwn fajla kako si ga sredjivao? Mozda ja nisam upućen baš ali sve mi se čini da je tako.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




@LoOdaK ima oba fajla
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: LoOdaK poslato Decembar 16, 2017, 20:49:20 POSLE PODNE
Old School?

Koliko znam Old school gm je objavljen bez pwn fajla kako si ga sredjivao? Mozda ja nisam upućen baš ali sve mi se čini da je tako.
Na Balkan Sampu je objavljen i pwn i .amx

Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ok nisam bio upućen,hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Ne kontam zasto bi objavljivao OS mod kada je objavljen jos pre hrista. Ipak sve je na tebi.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Kad pre hrista daj mi link bas da vidim ali ako ne umes da citas nacrtacu ti da imam fixanu verziju nema bugova
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


Puno truda uloziti a na kraju neces nista dobiti. Ne vredi raditi na tome

Citat: Lazis poslato Decembar 16, 2017, 21:48:25 POSLE PODNE
Kad pre hrista daj mi link bas da vidim ali ako ne umes da citas nacrtacu ti da imam fixanu verziju nema bugova
ne postoji nesto bez bugova, sve ima bug, isto tako ne postoji siguran sistem, nista nije sigurno
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

@Łuk@ Pa i to si upravu ja da znam da napravim reg/log sistem radio bi mod od nula moze neko u pm da mi posalje neki reg log ako nije problem
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Lazis poslato Decembar 17, 2017, 11:05:36 PRE PODNE
@Łuk@ Pa i to si upravu ja da znam da napravim reg/log sistem radio bi mod od nula moze neko u pm da mi posalje neki reg log ako nije problem
Testao sam.Ovaj radi: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=273088