[UL:RP] Ultimate Gaming Community Najava

Započeo [UL]Gomez, Decembar 11, 2017, 19:31:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ultimate Gaming Community





Trenutno smo bazirani samo na SAMP, meÄ'utim kasnije se planiramo proÅ¡iriti i u ostale grane gaming-a.
Davne 2014-te godine prvi put smo probali da se probijemo na Balkansku SAMP scenu sa našim serverom Ultimate Life RP.
Imali smo veoma dobar start iako je tu bilo DDOS-anja, ruÅ¡enja servera i slično, meÄ'utim s vremenom dolazilo je do pada igrača, nezainteresiranosti same administracije servera, te zaključili smo da bi najbolje bilo staviti ključ u bravu.

Sada 3 godine poslije, odlučili smo da opet probamo, uz staru administraciju koja se opet okupila te nova „pojačanja“ koja su stigla.Jedan od njih je Sabljak ili poznatiji kao SaboT koji je ujedno i skripter uz Nikolu.

Trenutno u toku je rework starog RolePlay moda koji je korišten 2014-te godine, te prilično smo blizu završetka moda, ostale su samo sitnice.Upravo iz tog razloga vas obavještavamo da ubrzo očekujete i opis uz tačan datum OPENA Ultimate Life RP servera.
Ovom prilikom takoÄ'er vas želim obavjestiti o naÅ¡em forumu koji je puÅ¡ten u javnost prije par dana (bez zvaničnog opena, ovo je prva obavjest) .



Pridružite nam se na našem forumu i pratite dešavanja i informacije o napretku moda te samom openu servera. ( www.ultimate-ogc.com )
Uskoro će biti prijave za marketing team na našem forumu.


Možete očekivati veoma dobar mod, od unikatnih sistema koji su raÄ'eni od strane SaboT-a i Nikole pa do vrhunskih mapa gdje je glavnu ulogu imao Jale(Atrem0) te ja (Gomez aka LoL).

U prilogu možete vidjeti par slika sa servera, uskoro očekujte više uz sam "Opis Servera" .








Kao i prošli put ne očekujte ništa ni više ni manje nego dobru zabavu i druženje uz nas !!




Forum:
www.ultimate-ogc.com

FaceBook stranica
:
Ultimate - Online Gaming Community

IP Servera:
Uskoro !!

Vaš Ultimate Gaming Community staff


UL:RP IP: 193.70.81.192:7777
UL:RP Forum: KLIK
OPIS UL:RP
UL:RP FaceBook Page: KLIK




Hvala, uskoro vise informacija o razvoju moda na forumu ;)


UL:RP IP: 193.70.81.192:7777
UL:RP Forum: KLIK
OPIS UL:RP
UL:RP FaceBook Page: KLIK

Sretno fino izgleda
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Hvala !! Uskoro prijave za Marketing Team na FORUMU !!


UL:RP IP: 193.70.81.192:7777
UL:RP Forum: KLIK
OPIS UL:RP
UL:RP FaceBook Page: KLIK

Banka mi se bas mnogo svidja.
Srecno :)

edit: mapa rehabilitacije dere guzove
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2017, 00:14:09 PRE PODNE od Andrijevic

Hvala, to je samo dio mappa, uskoro ce biti objavljene nove na forumu/FBu !!


UL:RP IP: 193.70.81.192:7777
UL:RP Forum: KLIK
OPIS UL:RP
UL:RP FaceBook Page: KLIK

Odlicno,banka mi se svidja jer sam imao tu ideju ali nisam mogao uspeti realizovati,odlicna realizacija od strane mappera svaka cast,SRECNO <3

Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Decembar 13, 2017, 18:57:52 POSLE PODNE
Odlicno,banka mi se svidja jer sam imao tu ideju ali nisam mogao uspeti realizovati,odlicna realizacija od strane mappera svaka cast,SRECNO <3


Hvala, posjeti forum, uskoro mali "sneak peek" na forumu i prijave za Marketing team


UL:RP IP: 193.70.81.192:7777
UL:RP Forum: KLIK
OPIS UL:RP
UL:RP FaceBook Page: KLIK

Sretno  ;)
Citat: eKs.aMx poslato Septembar 30, 2019, 16:15:09 POSLE PODNE
de ti je kultura - par rijeci kasnije - MAJKU TI JEBEM BULJAVU
svaka cast roditeljima na odgoju

Odlicno izgleda dolazim na open ovakve servere volim :)  ;)
/\

Prelijepo izgleda ona mapa radova na putu. Ako mognem posjetit cu vas. Sretno.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Srecno !


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif