[Prodajem] Old Extreme Roleplay mod

Započeo Tosic ツ, April 02, 2017, 12:13:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Server na kojem je skripta koristena: (Npr. Nije jos nigdje koristena) Nije nigde
IP SERVERA: (----) ///
Naziv skripte: Old Extreme Roleplay
Vrsta skripte: (Filterskripta) GM
Slike:





















































































































Video: /
Cijena: Dogovor/Zamena
Ostalo: (Ako imate jos nesto za nadodati)
Mod je kopija Balkan Extreme servera koji se ugasio. Na modu je ostalo jos par sistema da se odrade i on je spreman za koriscenje. Izvorni mod je Balkan Extazy 3.5.5. Svaki sistem je promenjen bukvalno. Ni jedan sistem NIJE uzet iz nekog moda i samo copy/paste nego kucan od 0. Trudio sam se da bude sto dinamicnije i lakse za upravljanje. Popravljeni su svi bugovi koje sam nasao na 3.5.5 modu. Sistem menjacnice je dinamican. Admin ima komandu da iz igre menja kupovnu i prodajnu cenu eura. Sistem firmi je dinamican ( znaci da svaku firmu admin moze praviti, brisati i menjati IG). Neke firme imaju zaradu na sat kao sto su kafici cluckin itd.. Sistem pumpi je povezan sa vozacem goriva i takodje je dinamican. Admin iz igre moze praviti brisati pumpu a i menjati kolicinu goriva u njoj. Igrac nece moci da natoci gorivo ako u pumpi nema te vrste goriva. Poslom vozac goriva vi dovozite gorivo iz rafinerije u skladiste koje je takodje dinamicno i onda razvozite po pumpama i dobijate odredjenu zaradu. Sistem kuca je takodje dinamican i nema dialoga za upravljanje nego samo komande. Da bi ste kupili kucu potrebna vam je odredjena kolicina eura. Sistem njiva i silosa su povezani sa poslom farmer i takodje su dinamicni. Sistem rent vozila je radjen da placate po minuti. Imate odredjenu cenu za svaki tip vozila. Takodje tu je jedan detalj a to je da se broji vreme do isteka renta sto je veoma korisno. Uradjen je poseban sistem BAP poena sa kojim mozete kupovati razne stvarcice.. Svaki minut dobijate odredjenu kolicinu bap poena. Sistem casina je veoma unikatan (mozete sve videti na slikama.. nema puno za reci). Sistem vozila je dinamican. Admin iz igre pravi ili brise vozila. Vozila imaju svoju kilometrazu, klasu, kvarove. Klasa vozila je: Novo, Polovno, Staro vozilo. Kvarovi se desavaju na odredjen broj kilometara i morate ici do mehanicara da ih skinete (jos jedan unikatan sistem). Posao postara i delivery nije na obicne markere nego na random kuce koju su napravljene IG. Sistem ulica je isto dinamican. Posao dostavljac oruzija je takodje unikatan. Uzimate paket oruzija i sa brodom transportujete do hangara cime se u hangaru broj paketa povecava za 1. Ovo je ukratko xD Koga zanima mod mozemo se dogovoriti da pogleda. Ima jos mnogo sistema koje nisam opisao..  Modu kao sto sam naveo na pocetku fali par sistema da bi bio kao original extreme. Mod mogu prodati i zavrsiti ga za odredjenu kolicinu novca. Mozete mi se javiti i na fb ( Tosic Script )
Vas mail: /
Vas MSN: /
Ostali kontakt info: PP/PM
Zasto prodajete skriptu: Ne treba mi vise
Ima li nekih problema sa skriptom: Nema, mod je uredno radjen.
Da li je skripta vasa: Samo moja :D

Nemam reci, svaka ti cast!
Nadam se da ces prodati  ;)
samo rejv i debele zene


Odlicno, svidjaju mi se modovi na ovu foru, tacno se covjek prisjeti starih dana..
Srecno sa prodajom :)
HARD WORK BEATS TALENT

Citat: MrToretto poslato April 02, 2017, 12:18:54 POSLE PODNE
Odlicno, svidjaju mi se modovi na ovu foru, tacno se covjek prisjeti starih dana..
Srecno sa prodajom :)
Hvala 😀 Da mod je radjen na fazon starijih modova..





Valja svakog eurica :)



[pawn]La vita E bella [/pawn]


Znas zato sto je ekipa dobra. Samo 2 lika rade a ostali lade

Svaka čast!
Ovo je jedna odlična kopija Balkan Extreme servera (ja mislim v2.6.8 ili v2.6.7)
Nemoj odustajati sa prodajom , jer taj mod vredi viÅ¡e od 50â,¬
Samo napred !!  :)

Citat: Xomer poslato April 02, 2017, 23:15:39 POSLE PODNE
Svaka čast!
Ovo je jedna odlična kopija Balkan Extreme servera (ja mislim v2.6.8 ili v2.6.7)
Nemoj odustajati sa prodajom , jer taj mod vredi viÅ¡e od 50â,¬
Samo napred !!  :)
Hvala brate 😊 Ne planiram objavljivati mod naravno. Nije do kraja kopiran ali svaki dan cu malo po malo i bice..

Ma od mene imaš podršku druže :)
Samo nastavi tako :D !
Ponekad na fb baci  neku fotku poÅ¡to ću da te pratim :)
Mod mi je mnogo zanimljiv i nisam ga dugo video mislim evo skoro pa će godinu dana kako je Balkan Extreme ja mislim ugašen skroz
Za ovaj stari BExtreme znam mod kao malu macu , ali ovaj nov nikako lepo da upamtim pa ću te malo pratiti ono kad izbaciš neku fotku na fb da se prisetim hah :D
Sretan rad na modu i na prodaji!
Laku noć :D