Pomoc oko OnPlayerClickPlayerTextDraw

Započeo DuSaN_, Septembar 14, 2018, 13:31:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Ovako radim edit UP i stavio sam td za login i kada udjem na srw otvori mi se TD ali nece da klikne, stavio sam PlayerTextDrawSetSelectable na 1 ali nikako nece sve sam probao
Dio skripte:
[pawn]   
if(playertextid == pRegLogTD[ playerid ][ 0 ])//LOGIN
    {
       if( !fexist( Korisnici( playerid ) ) )
      {
           SCM(playerid, -1, "Morate se registrovati!");
      }
      new loginstring[512];
      new loginname[126];
      GetPlayerName(playerid,loginname,sizeof(loginname));
      format(loginstring,sizeof(loginstring),""BELA"________________________________________________\n\n"SERVER_BOJA"Dobrodosao na JAMAICA: RolePlay\n\n"BELA"Vas Ime i Prezime: "SERVER_BOJA"%s\n"BELA"Vas korisnicki racun je registrovan na serveru\nUnesite vas tacan password, imate "CRVENA"4 "BELA"pokusaja...\n\n"BELA"Ukoliko pogresite "CRVENA"4 "BELA"puta pass bicete banovani!\n"BELA"________________________________________________",loginname);
      ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_LOGIN,DIALOG_STYLE_PASSWORD,"Login",loginstring,"Login","Izlaz");
   }
[/pawn]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike

Citat: DuSaN_ poslato Septembar 14, 2018, 13:31:26 POSLE PODNE
Problem(error/warning): Ovako radim edit UP i stavio sam td za login i kada udjem na srw otvori mi se TD ali nece da klikne, stavio sam PlayerTextDrawSetSelectable na 1 ali nikako nece sve sam probao
Dio skripte:
[pawn]   
if(playertextid == pRegLogTD[ playerid ][ 0 ])//LOGIN
    {
       if( !fexist( Korisnici( playerid ) ) )
      {
           SCM(playerid, -1, "Morate se registrovati!");
      }
      new loginstring[512];
      new loginname[126];
      GetPlayerName(playerid,loginname,sizeof(loginname));
      format(loginstring,sizeof(loginstring),""BELA"________________________________________________\n\n"SERVER_BOJA"Dobrodosao na JAMAICA: RolePlay\n\n"BELA"Vas Ime i Prezime: "SERVER_BOJA"%s\n"BELA"Vas korisnicki racun je registrovan na serveru\nUnesite vas tacan password, imate "CRVENA"4 "BELA"pokusaja...\n\n"BELA"Ukoliko pogresite "CRVENA"4 "BELA"puta pass bicete banovani!\n"BELA"________________________________________________",loginname);
      ShowPlayerDialog(playerid,DIALOG_LOGIN,DIALOG_STYLE_PASSWORD,"Login",loginstring,"Login","Izlaz");
   }
[/pawn]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike
Dodji PP da ti se sve objasni :)