◄ Filmovi & Serije ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 28, 2015, 12:48:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Jel izaso negde na netu Spider Man Far From Home da je ok slika tipa hd?

Citat: TheBadzoo poslato Avgust 05, 2019, 13:08:09 POSLE PODNE
Jel izaso negde na netu Spider Man Far From Home da je ok slika tipa hd?
nouu, nema ni na tpb, trebaće barem 2mj

Preporucite neku akciju u obliku heista ili neka luda voznjica po gradu i taj shit ali da je novije izdanje :)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 20:09:57 POSLE PODNE
Preporucite neku akciju u obliku heista ili neka luda voznjica po gradu i taj shit ali da je novije izdanje :)
Oceanovih 8 :P




Citat: Galardo poslato Septembar 04, 2019, 20:26:50 POSLE PODNE
Na taj sam i mislio xd
Pogledo sam sve Fast and Furious osim 6 i 7 ako se ne varam :P pa tako da znam tokyo drift, to je 4 ili 5 vljd

Predlazem za onoga kome se gleda nesto dobro ,da pogleda "Fighting with my family", na prvo mi bilo cudno,ali na kraju jeben film, cim glumi Dwayne Johnson mora valjati :D uglavnom temeljen je na stvarnom dogadjaju, inace ne volim WWE,ali ovaj film mi je bas dobro sjeo :P

Citat: Purdinho poslato Septembar 10, 2019, 17:32:21 POSLE PODNE
Predlazem za onoga kome se gleda nesto dobro ,da pogleda "Fighting with my family", na prvo mi bilo cudno,ali na kraju jeben film, cim glumi Dwayne Johnson mora valjati :D uglavnom temeljen je na stvarnom dogadjaju, inace ne volim WWE,ali ovaj film mi je bas dobro sjeo :P
Pogledao sam trailer,nekako dodje kao motivacioni film  :P ne bi bilo lose pogledat  ;)

Citat: Galardo poslato Septembar 10, 2019, 20:04:48 POSLE PODNE
Pogledao sam trailer,nekako dodje kao motivacioni film  :P ne bi bilo lose pogledat  ;)
Odlican je , odusevio sam se :P

Citat: Purdinho poslato Septembar 10, 2019, 17:32:21 POSLE PODNE
Predlazem za onoga kome se gleda nesto dobro ,da pogleda "Fighting with my family", na prvo mi bilo cudno,ali na kraju jeben film, cim glumi Dwayne Johnson mora valjati :D uglavnom temeljen je na stvarnom dogadjaju, inace ne volim WWE,ali ovaj film mi je bas dobro sjeo :P
iskreno svaki film u kojem on glumi je niÅ¡ta viÅ¡e nego dječiji film, sve se svodi na provoÄ'enje sile i lažnu mudrost bez harizme.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Septembar 11, 2019, 00:02:57 PRE PODNE
iskreno svaki film u kojem on glumi je niÅ¡ta viÅ¡e nego dječiji film, sve se svodi na provoÄ'enje sile i lažnu mudrost bez harizme.
Sve zavisi kako kome :P Ja volim takve kao "Put do slave", ovaj je temeljen na stvarnom dogadjaju pa nije djecji, oke je :P

#A.J.

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Septembar 04, 2019, 20:09:57 POSLE PODNE
Preporucite neku akciju u obliku heista ili neka luda voznjica po gradu i taj shit ali da je novije izdanje :)
Baby driver možda ?
Ako nisam puno zakasnio haha...