Oruzije na telu igraca By: Ranko

Započeo Ranko_, Oktobar 14, 2018, 23:41:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno da je u naslovu by ranko :D
Citat: Łuk@ poslato Decembar 20, 2017, 01:47:01 PRE PODNE
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju




Po koji put objavljujes i jos u naslovu By Ranko???
Idem i ja da uzmem nesto pa da kazem by Hazardinho..

Sta god pricali ovaj sistem je cool, pohvale za trud 8/10 <3

Ajmo jedan ban za preuzimanje zasluga:
@SteXi.ılllı. @SlavicBeast
Ovaj sistem ja koristim jos od kada je prvi Ath mod izasao, lul ...
TIRED & RETIRED
Web Design, PAWN [CS 1.6 Only, samp smorio jbg razbu], C++, C#, C, PYTHON, JS, JAVA, PHP, SQL
^Za sve gore navedene programske jezike posedujem SERTIFIKAT (osim iz PAWN)^

A samo da pitam ubacio sam u mod ovaj sistem ali kad ocu preko komande /hat da stavim kapu ili bilo koji attach object makne se automatsmi od kad sam to ubacio, zasto?
BETA TEST IP : 94.23.208.199:9547
Fort Balkan RPG/DM
-----------------------------------------------------------------------------------
• Forum: www.fort-balkan.byethost9.com
• IP Servera: Uskoro
• Više o serveru: Work In PRogress
-----------------------------------------------------------------------------------
* Otvorenje foruma je 1. DECEMBRA u 19:00h !

Citat: [FB] Jack poslato Novembar 18, 2018, 11:06:55 PRE PODNE
A samo da pitam ubacio sam u mod ovaj sistem ali kad ocu preko komande /hat da stavim kapu ili bilo koji attach object makne se automatsmi od kad sam to ubacio, zasto?
index, citaj wiki, svaki objekat attachujes na poseban INDEX, pomakni index hat-a na neki koji se ne koristi :)
TIRED & RETIRED
Web Design, PAWN [CS 1.6 Only, samp smorio jbg razbu], C++, C#, C, PYTHON, JS, JAVA, PHP, SQL
^Za sve gore navedene programske jezike posedujem SERTIFIKAT (osim iz PAWN)^

Hajde da si napravio nesto sitno a svoje nego sto si sad ovo preveo i nisi cak ostavio ni creditse. >:(


Citat•  Preuzimanje zasluga za tuÄ'e skripte nije dozvoljeno i kažnjava se.
I jos stavljas u naslov "By:Ranko", na svim takvim podforumima je zabranjeno da se kaci to "By" u naslov teme koliko ja znam... :)

NIJE BITNO KO JE NAPRAVIO I KO JE PREUZEO ZASLUGE I TA SRANJA. BITNO JE DA SE NASLO NA FORUMU. POSTO OVA FS NEMA NA OVIM FORUMU POSTAVIO SAM OVDE
[FS]Menjac System
[FS]Anti-Bot System
[FS]Save Position System
[FS]Armed Body System
[FS]Report System
[FS]Admin Panel System
[FS]Tajna Komanda

Ako je stavljeno na internet(javno), prihvatili su uslove da niko vise nema potpuno pravo na to nego da je taj dokument od tog trenutka raspoloziv svima na koristenje ili izmjenu. Ako nemas patentirano nemoj se bunit kada objavljujes.