UNIKATAN SISTEM DILERA [ETASS-RPG/DM]

Započeo daddyDOT, Mart 25, 2019, 20:42:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav ljudi!
Molim Vas da pročitate tekst ispod!
Jutros sam najednom dobio ideju o nekom novom,unikatnom sistemu dilera
i smislio sam nešto što će Vam se ,nadam se, svidjeti!
U ovaj sistem je naravno uključena i mapa koju sam radio danas,zajedno sa sistemom,tako da možete ocijeniti i nju da ne postavljam više tema :)
Eh ovako, radi se o dileru JACK-u koji živi na brdu iznad Vagosa.



Kako bi se uzela droga od tog dilera potrebno je sljedeće:
1) Prva stvar koju je potrebno uraditi jeste doći pred vrata kuće u kojoj "živi" JACK i pokucati komandom /pokucaj!
Tu komandu mogu koristiti SAMO lideri mafijia ili bandi dok ostali članovi ili obični civili ne mogu!
Kako bi izgledalo što realističnije ( po meni ), drogu kod JACK-a možete kupiti tek nakon ili u 20h pa sve do 00:00.
Ukoliko pokušate kucati komandom /pokucaj a sati je npr 13, izbaciti će vam poruku da diler JACK trenutno nije kod kuće.



MeÄ'utim ukoliko je 20h ili viÅ¡e,uspjeÅ¡no ćete pokucati i izbaciti će Vam GameText na kojem piÅ¡e da pricekate JACK-a dok traži ključeve.



Ta poruka traje 10s i nakon što proše tih 10s,igrač opet dobija kontrolu da se kreće te dobija ključ od ostave od dilera JACK-a!



Nakon što igrač dobije ključ, treba da se uputi prema ostavi.
2) Druga stvar koju je potrebno uraditi kada igrač doÄ'e do ostave jeste da otvori njena vrata komandom /otkljucajostavu.
Ukoliko se igrač ne nalazi kod ostave izbaciti će mu grešku da se ne nalazi kod ostave!



Ukoliko se igrač ipak nalazi kod ostave,a nema ključ izbaciti će mu grešku da nema ključ od ostave te da ode kod JACK-a.
Ako igrač posjeduje ključ i tom prilikom upiše komandu /otkljucajostavu vrata će se otvoriti i moći će ući u ostavu!





Nakon što igrač otključa i otvori ostavu, više ne posjeduje ključ a vrata se automatski zatvaraju za 3min!
3) Treća stvar koju je potrebno uraditi jeste da doÄ'e do kutija i paketića droge i kuca komandu /uzmipaket.



Nakonšpto to upiše,igrač dobija nekoliko grama kokaina ( npr. 13 ),heroina ili cracka ili čak Ilegalne Supstance kojom pravi ove 3 droge!
Nakon Å¡to uzme paket,ispisuje mu se poruka da JACK ubrzo zaključava / zatvara vrata ostave te da brzo izaÄ'e!



Nakon odreÄ'enog vremena vrata se zatvaraju.
Ukoliko igrač odmah nakon toga pokuša pokucati na vrata od JACK-a i ponoviti ove korake, izbaciti će mu grešku jer da bi ponovo uradio ovo mora proći 30min!



Nadam se da Vam se sviÄ'a ovaj sistem koji, čini mi se , nema ni na jednom drugom serveru :)

Credits: RevOLveR.pwn i niko više :)
NAPIÅ ITE SVOJE MIÅ LJENJE O SISTEMU :)
NEKOLIKO SLIKA MAPE:  KLIK

Dobar je system. Imam jedan predlog da ti naprimer mozes da budes radnik kod Jacka i da ostava ima zalihe ako nema zaliha ne mozes da uzmes paket i kada odradis nesto neku turu neceg da se doda paket u ostavu.


I LOVE VODKA AND SLAV COUNTRY'S

Citat: Djoxi samp poslato Mart 25, 2019, 21:09:25 POSLE PODNE
Dobar je system. Imam jedan predlog da ti naprimer mozes da budes radnik kod Jacka i da ostava ima zalihe ako nema zaliha ne mozes da uzmes paket i kada odradis nesto neku turu neceg da se doda paket u ostavu.
Hvala,moze i to :)

Lepo odradjeno, mogao si napravit aktora kako npr kada se ugasi GameText se stvori ispred kuce, ali svakako je odlicno.
• Website: www.vasic.dev
Web & Cyber Security Enthusiast

Citat: Vasic poslato Mart 26, 2019, 07:22:34 PRE PODNE
Lepo odradjeno, mogao si napravit aktora kako npr kada se ugasi GameText se stvori ispred kuce, ali svakako je odlicno.
Planiram nesto na tu temu za v2 ali necemo sad o tome hahah.
Hvala :)

Super je ovo!
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





sta ako te jack zakljuca  :o


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif







Nešto novo op
~Šutke ツ~

~ Designer | Scripter | TS3 Editor ~
~ Designer - Slobodan | Scripter - Slobodan | TS3 Editor - Slobodan ~
~ Facebook |CLICK! ~
~ Instagram |CLICK! ~

~ Community Info ~

~ Developer -- Wonder Project ~
</>
Do you want Create TextDraw,Edit Gamemode,Create Maps»CLICK«