Ddosaju server

Započeo The Lord, Septembar 10, 2017, 14:34:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Detaljan opis problema: Server je bio otvoren 20 avgust, nikad nije pao danas su poceli da ga padaju..
Skripta koju koristim: Moja.
Neke slike/video/kod za lakse dobivanje pomoci (npr.slika server.cfg, server log ili slično): Nista padaju ga server, jer ima resenje za to? Mislim da ovo je DDOS napad pa ne znam kako se zastit od njega. Koristim KGB Hosting.
The Eyes chico, they never lie..



PAWN | iTD | Web Development

Nemas sanse, kada Skill Arena nije mogla da se odbrani od ddosa ne moze bukvalno niko.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ne moze niti sa block adresom?
The Eyes chico, they never lie..



PAWN | iTD | Web Development

Citat: DaCage poslato Septembar 10, 2017, 14:44:49 POSLE PODNE
Ne moze niti sa block adresom?
Mislis ip ban? Ne vredi ti to.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

lepo uzmes vise ipova za server i kurac ce te ddosaju + domenski ip

SLOBODAN SKRIPTER

Ne postoji drugi način osim saznati ko to radi i prijavit ga hosteru, KGB je najveći host na balkanu vjerujem, tako da bi taj bio u velikim govnima jer napada njihove mašine, pokušaj saznat ko je i dodjeli im podatke jer i njima to predstavlja problem, oni će vjerojatno dalje rješiti

Citat: AMFETAMIN poslato Septembar 10, 2017, 16:27:36 POSLE PODNE
lepo uzmes vise ipova za server i kurac ce te ddosaju + domenski ip

Kakve veze ima domenski ip, kada ulazis na server pise ti konektovao si se na taj i taj ip, tako da ti to ne znaci nsita, a onaj ko plati stresser da te obara, nece mu biti mrsko uci vidjeti pravi ip.

Ovo moze lock.
The Eyes chico, they never lie..



PAWN | iTD | Web Development

Kada procitam ove "odgovore" tacno mi dodje da spalim komp, ako ne znate sta da se radi povodom ovih problema nemojte ni pokusavati pomoci. Trenutno najsigurnije masine za SA:MP server su OVH game dedicated. Imate resellere koji rade na balkanu i prodaju usluge da je kod njih vas samp server. KGB je sto se zastite tice proprao odavno, prije 2 godine je valjo od tada nista. Tako da ima par hostinga za zastitu to mozes pogledati na linkovima ispod.

http://digital-hosting.biz
http://www.e-trail.eu/
bugneecloud.org ( ne preporucujem previse ali mogu da posluze prodaju vpsove tako da imate kontrolu nad serverom potpunu.

Moguce da postoji jos hostinga koji to rade.

Takodje Skill Arena nije pala barem godinu dana tako da ne znam sta prica ovaj gore kao ni Zara Gaming ( barem ne od ddos napada ).


Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Owner Zara Gaming RPG! (Since 2014)



Citat: SejnurHD poslato Septembar 10, 2017, 14:38:09 POSLE PODNE
Nemas sanse, kada Skill Arena nije mogla da se odbrani od ddosa ne moze bukvalno niko.
LOL

Citat: DeitY poslato Septembar 12, 2017, 14:15:31 POSLE PODNE
Citat: SejnurHD poslato Septembar 10, 2017, 14:38:09 POSLE PODNE
Nemas sanse, kada Skill Arena nije mogla da se odbrani od ddosa ne moze bukvalno niko.
LOL
pa sta ces kad je @DeitY bot da sam ja bio a6 tada nebi ni stigli do ddosa vec bi pali :D

Ako ti DDOSaju Server probaj da prijavis Hosteru i mozda da resi problem,Ili ako ti nabije 4 streesa nema ti spasa zavisi koliko ti brz net  :)
]

Citat: Nelson ZG poslato Septembar 12, 2017, 14:12:10 POSLE PODNE
Kada procitam ove "odgovore" tacno mi dodje da spalim komp, ako ne znate sta da se radi povodom ovih problema nemojte ni pokusavati pomoci. Trenutno najsigurnije masine za SA:MP server su OVH game dedicated. Imate resellere koji rade na balkanu i prodaju usluge da je kod njih vas samp server. KGB je sto se zastite tice proprao odavno, prije 2 godine je valjo od tada nista. Tako da ima par hostinga za zastitu to mozes pogledati na linkovima ispod.

http://digital-hosting.biz
http://www.e-trail.eu/
bugneecloud.org ( ne preporucujem previse ali mogu da posluze prodaju vpsove tako da imate kontrolu nad serverom potpunu.

Moguce da postoji jos hostinga koji to rade.

Takodje Skill Arena nije pala barem godinu dana tako da ne znam sta prica ovaj gore kao ni Zara Gaming ( barem ne od ddos napada ).

Sto si takav zlikovac? Nemojte koristiti ove hostinge sto je naveo moj drugar Nelson, smece su. ovh.io je mama. Takodje ja koristim bugneecloud vec godinama, nikada problem imao nisam.
Poslednja Izmena: Februar 14, 2018, 15:38:05 POSLE PODNE od .бутиган


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley