Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Samp pro skripter
Blue Lagoon- EX Owner,skripter
Unicate Gaming - EX Owner
Union Lite - EX Director
Balkan Academy - AL6 EX (2017.12.5)

Ime GameModa: CroHerze
Vrsta GameModa: FR/DM/RP
Nesto da dodate (nije obavezno): Treba mi novija verzija FR i DM sa ch .. a rp isto samo da rade modovi MOLIM VAS HITNOO

Ime GameModa: Los bALKAN


Vrsta GameModa: rpg/dm


Nesto da dodate (nije obavezno): ako neko ima platio bih nebitna je verzija placam velike pare

Ime GameModa: Neki GM koji ima mysql.
Vrsta GameModa: RP/RPG nije bitno
Nesto da dodate (nije obavezno): trazim gamemode da ima mysql to jest kao imerium gaming imperium_gaming.sql ali da nije mod Zenolo ili Imperium Gaming

Ime GameModa: neki dobar edit underpointa ili neki drugi mod za pocetnike
Vrsta GameModa: svejedno
Nesto da dodate (nije obavezno): hocu da se ucim na nekom modu ne da je underpoint bas ali edit up-a ili neki drugi dobar za pocetnike
I'm a b̽Í"o̽Í"s̽Í"s̽Í"

Citat: .:Mahir:. poslato Februar 09, 2018, 20:35:19 POSLE PODNE
Ime GameModa: neki dobar edit underpointa ili neki drugi mod za pocetnike
Vrsta GameModa: svejedno
Nesto da dodate (nije obavezno): hocu da se ucim na nekom modu ne da je underpoint bas ali edit up-a ili neki drugi dobar za pocetnike
Ovaj ti je dobar ako si pocetnik nema bugova pogledaj http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=102919.0
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Ime GameModa: treba mi neki dobar edit skill arene bez mnogo velikih bugova (ne pisite nema modova bez bugova napisao sam bez mnogo velikih bugova)
Vrsta GameModa: RPG
Nesto da dodate (nije obavezno): treba mi dobar edit skill arene hitno je
I'm a b̽Í"o̽Í"s̽Í"s̽Í"

Ime GameModa: Ne mod, nego bazu Imperium GameMode-a


Vrsta GameModa: //


Nesto da dodate (nije obavezno): Tražim bazu Imperium moda, ( ovog što je muma objavio ), jer iz nekog razloga ovu što se nalazi u modu nemogu importovat, a i vjerovatno je prazna jer joj je veličina samo 5kb, ako neko ima orginalnu nek pošalje :D

Citat: RoX123 poslato Februar 11, 2018, 03:03:34 PRE PODNE
Ime GameModa: Ne mod, nego bazu Imperium GameMode-a


Vrsta GameModa: //


Nesto da dodate (nije obavezno): Tražim bazu Imperium moda, ( ovog što je muma objavio ), jer iz nekog razloga ovu što se nalazi u modu nemogu importovat, a i vjerovatno je prazna jer joj je veličina samo 5kb, ako neko ima orginalnu nek pošalje :D
Objavio sam project Zenolo pa uzmi tu pa edituj

Respect for Muma187_

Citat: Maclane poslato Februar 11, 2018, 03:04:20 PRE PODNE
Objavio sam project Zenolo pa uzmi tu pa edituj
A uzimao sam ali iz nekog razloga neće da kreira account u nju nakon registracije, no učitava normalno.. Vjerovatno sam ja nešto uje*ao :D

Citat: RoX123 poslato Februar 11, 2018, 03:10:50 PRE PODNE
A uzimao sam ali iz nekog razloga neće da kreira account u nju nakon registracije, no učitava normalno.. Vjerovatno sam ja nešto uje*ao :D
Nije fazon da dobijete sve na gotovo

Respect for Muma187_

Ime GameModa: Croherze
Vrsta GameModa:FR/DM
Nesto za dosati:ako ko ima link neki od ova dva moda DM I FR nek da Bio bi mu mnogo zahvalan

Ime GameModa: Nova Kuca


Vrsta GameModa: //


Nesto da dodate (nije obavezno): Imali neko novu verziju Nove kuce, ne ove starije, neg ovo sto objavljuju, pa nisam uspeo da skinem, a treba mi

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Nodze poslato Februar 12, 2018, 10:02:22 PRE PODNE
Ime GameModa: Nova Kuca


Vrsta GameModa: //


Nesto da dodate (nije obavezno): Imali neko novu verziju Nove kuce, ne ove starije, neg ovo sto objavljuju, pa nisam uspeo da skinem, a treba mi
nadam se da je ovo taj :D
https://www.sendspace.com/file/0db1oj
I'm a b̽Í"o̽Í"s̽Í"s̽Í"

Skinuo sam COA mod odavde sa zajednice. Link ovde

Medjutim kada importujem bazu.sql , izbacuje mi error. Jel ima neko ovaj mod ili drugu databazu?