[POMOC] Timer

Započeo Huan Escobar, April 25, 2017, 02:08:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Ath
Detaljan opis problema: Pokusavam da uradim Anti RK timer, da igrac posle smrti dobije 5minuta RK zabranje da u tih 5 min ne moze praviti/kupovati oruzije niti uzimati duty ako je PD
Probam definisem i da to vreme se sacuvava u ini fajlu igraca i proveru posle kad pravi oruzije al ne ide ako moze neko da iskuca ako ima kakav predlog? Hvala u napred.
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /

Definisi pod PlayerInfo enum : AntiRK i dodaj svuda pod Save i Load, i pod onplayerdeath stavi PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] = 5 i na svaki minut da se smanjuje :D
A pod komande koje ne moze da koristi stavi if( PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] > 0 ) return GRESKA(playerid, " Anti RK zastita, sacekajte jos %s minuta ", PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ]

___________
~ On permanent vacation ~ /

Nadam se da sam pomogo, imas moj fb tu dole pa mi se javi tamo :D

___________
~ On permanent vacation ~ /

Citat: MaraneLLoDSM poslato April 25, 2017, 22:27:14 POSLE PODNE
Definisi pod PlayerInfo enum : AntiRK i dodaj svuda pod Save i Load, i pod onplayerdeath stavi PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] = 5 i na svaki minut da se smanjuje :D
A pod komande koje ne moze da koristi stavi if( PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] > 0 ) return GRESKA(playerid, " Anti RK zastita, sacekajte jos %s minuta ", PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ]

Sta pricas ti?




primer > ovo pod onplayerspawn [pawn]freeze[playerid] = SetTimerEx("Balkansamp",15000, false, "i", playerid);[/pawn]

[pawn]forward Balkansamp(playerid);
public Balkansamp(playerid)
{
TogglePlayerControllable(playerid, 1);
GameTextForPlayer(playerid,"zastita prosla",5000,3);
return 1;
}[/pawn]
samo rejv i debele zene

Citat: ᴀɴá´...ʀɪᴊᴇᴠɪá´,,áµ'ˡᵈᵈᵃʸˢ poslato April 25, 2017, 22:32:54 POSLE PODNE
Citat: MaraneLLoDSM poslato April 25, 2017, 22:27:14 POSLE PODNE
Definisi pod PlayerInfo enum : AntiRK i dodaj svuda pod Save i Load, i pod onplayerdeath stavi PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] = 5 i na svaki minut da se smanjuje :D
A pod komande koje ne moze da koristi stavi if( PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ] > 0 ) return GRESKA(playerid, " Anti RK zastita, sacekajte jos %s minuta ", PlayerInfo[ playerid ][ AntiRK ]

Sta pricas ti?




Spava mi se ali moze i ovako ko sto sam ja napisao :D

primer > ovo pod onplayerspawn [pawn]freeze[playerid] = SetTimerEx("Balkansamp",15000, false, "i", playerid);[/pawn]

[pawn]forward Balkansamp(playerid);
public Balkansamp(playerid)
{
TogglePlayerControllable(playerid, 1);
GameTextForPlayer(playerid,"zastita prosla",5000,3);
return 1;
}[/pawn]

___________
~ On permanent vacation ~ /

A i nije trazio SpawnKill zastitu vas AntiRK(Revenge Kill) P.S. Moze da mu zapise u .ini

___________
~ On permanent vacation ~ /

Uveo sam sve to al mi ne ide napraviti da se smanjuje vremenski