Photographer job

Započeo anderson87, Jul 11, 2019, 00:54:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.








Pozdrav svim clanovima Balkan Sampa  ;D
Danas bi vam zelio predstaviti jedan unikatan posao  nakon dugog vremena.
Ideju za posao mi je dao jedan  od clanova foruma i ja sam nasao vremena da je realizujem nadam se da ce vam se svidjeti  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Jako lijepo odradjeno svaka cast

Citat: Fqris poslato April 28, 2019, 23:56:17 POSLE PODNE
Vaša ideja: Posao Fotograf
Detaljno opisano:
(Molim da zanemarite greske u pravo'pisu i to sto stavljam mnogo tacki ............. )
E'ovako posao fotograf sam zamislio kao da ima negdje kao studio gdje uzimas opremu tj aparat i neki skin.. ispred kao neka vozila..
ides sa autom do checkpointa i tu kao slikas par slika sa aparatom koji dobijes zajedno sa opremom (moze se dodati da se pojave oni actori, ko fol njih slikas xd), zatim odes na jos par checkpointova i kada zavrsis ides u studio da kao editujes te iste slike (vrijeme edita zavisi na koliko si checkpointova isao i koliko imas slika.. sto vise checkpointova veca zarada) nakon edita ides u kao neku firmu da izradis te slike ( negdje u blizini cisto da ne'bi bilo smorno ici igracima)... nakon izrade vratis se u studio i spremis slike za primopredaju..
i to je to.. pokusao sam sto jednostavnije objasnit...
Dodatak: a i moze se napraviti da vlasnik tog foto-studia dobija pare od tih slika tj neki procenat..
Dodatak 2: Moze se napraviti da ako kupis svoj aparat u shopu i njega koristis za posao dobijes vise para.. (logicno)

Ja sam ovdje neki diler ideja :D
fino odradjeno

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: Riv3R4 poslato Jul 11, 2019, 01:04:22 PRE PODNE
Jako lijepo odradjeno svaka cast
Hvala ti braca trudio sam se  ;D

Citat: Fqris poslato Jul 11, 2019, 01:06:21 PRE PODNE
Ja sam ovdje neki diler ideja :D
fino odradjeno

Tenk ju sool macz  :D, kad budem objavljivao skriptu moram te ostavit u crediste jer ideja je 90% posla a ostalo pusi smok  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Gj,HrustanoviK(c) se vraca jaci nego ikad XD  :D :D

lepo, baš sam razmišljao da i ja radim ako uvatim vremena samo me smara da radim mape i to.
On jeste dao ideju al ja sam mislio dodat to preko Textdrawova, ali ti si ovo ipak ljepše uradio.
Moja ideja je bila da se izmapa galerija i ti sad kao po turi slikajes ove stare fotografije Å¡ta ja znam.
Takodje mozda da dodas random omjera 70/30 na svaki checkpoint da tipa izbaci kao "Pomerili ste se te ste izgubili fokus slikajte ponovo", verujem da ti nije tesko.
lp, i jos jednom prejako uradjeno bravo!
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Galardo poslato Jul 11, 2019, 01:51:56 PRE PODNE
Gj,HrustanoviK(c) se vraca jaci nego ikad XD  :D :D
Hvala bracalalal nek me se neko od stare raje sjeca  :D

Citat: Jack1337 poslato Jul 11, 2019, 02:00:20 PRE PODNE
lepo, baš sam razmišljao da i ja radim ako uvatim vremena samo me smara da radim mape i to.
On jeste dao ideju al ja sam mislio dodat to preko Textdrawova, ali ti si ovo ipak ljepše uradio.
Moja ideja je bila da se izmapa galerija i ti sad kao po turi slikajes ove stare fotografije Å¡ta ja znam.
Takodje mozda da dodas random omjera 70/30 na svaki checkpoint da tipa izbaci kao "Pomerili ste se te ste izgubili fokus slikajte ponovo", verujem da ti nije tesko.
lp, i jos jednom prejako uradjeno bravo!


Hvala ti brate puno ideja ti je top al ne da se meni s tdeovima puno radit ahaha bolje nek radi neko ko ima zivce.  :D Mozda na nekom od update to odradim al razmisljao sam dal postoji neka funkcija za kameru posebno kao u gta sto je bila
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Lijepo lijepo inače jel provjeravaš da li gleda u neku točku inače ne prihvati sliku ili samo da slika tu? :D

Citat: mumitza. poslato Jul 11, 2019, 03:06:57 PRE PODNE
Lijepo lijepo inače jel provjeravaš da li gleda u neku točku inače ne prihvati sliku ili samo da slika tu? :D
Falat' Muma  :D za sad je dodjes na odredjeni rendz of point dobijes value na player variablu onda pomocu funkcije multikeysa slikas ali ima provjera za weaponid u ovom slucaju to je kamera i variabla da li ima vrijednost  koju je dobila kada smo usli u čekpoint xD
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Posao duÅ¡u dao za roleplay servere. Svaka čast tebi na radu i Fqrisu na ideji  ;)

Citat: Aaron poslato Jul 11, 2019, 09:05:00 PRE PODNE
Posao duÅ¡u dao za roleplay servere. Svaka čast tebi na radu i Fqrisu na ideji  ;)
Hvala braca  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.


jedan od rijetkih poslova u danasnje vrijeme koji mi se svidja, gg

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Citat: Ivkov1c. poslato Jul 11, 2019, 11:21:23 PRE PODNE
Lepo, svaka cast!
Thank you booi  :D

Citat: just_Sukiii poslato Jul 11, 2019, 16:38:04 POSLE PODNE
jedan od rijetkih poslova u danasnje vrijeme koji mi se svidja, gg


Hvala i tebi braca ahaha trudio sam se ybg
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.