Ucitavanje Objekata

Započeo Adnan Hodzic, Januar 11, 2019, 01:50:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Eh ovako warninga ni errora nema problem je u tome sto se na serveru slabo ucitavaju objekti i to utice na vozila npr propadaju kada neki igrac prodje jer mu nije ocitana evo dajem primjer mapa PD-a a dok je tu neki igrac i uradi se respawn vozila sve normalno radi dok se neki igrac ne odalji od te mape. Uzeo sam stariji UP mod i krenuo da ga editujem i ubacujem nove stvari i ovaj problem se desava. Pokusao sam sve update sam streamer plugin na najnoviju verziju, onda pokusavao staviti streamer vidljivost objekata u pawnu na 950 ali nije nista pomoglo. Svi objekti su na CreateDynamicObject stavljeni ako neko zna do cega je bio bi mu zahvalan  :)
Dio skripte: //
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): //
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem):
Prva slika pokazuje kada igrac dodje do mape ne ucita npr pod i onda auta propadaju i spawnaju se pocesti
Druga slika pokazuje kada je igrac tu i uradi se respawn auta i onda je sve normalno sve dok se ponovo ne odalji

https://imgur.com/a/WBklHBg
Poslednja Izmena: Januar 12, 2019, 16:51:49 POSLE PODNE od Bašovski

Svaka podloga mora biti u CreateObject ako ne zelis da ti propadaju vozila, a za ucitavanje probaj povecati range, ili si vjv presao limit .
Ako ne uspijeÅ¡ reÅ¡iti javi mi se u privatne poruke .  ;D
[Springfield Owner][TDe Daddy][Pawno Master][Mapper]



Jednostavno sve objecte sviju mapa iz CreateObject ---U> CreateDynamicObject.
Posto ako imas puno CreateObject slabo ce ti ucitavati i ostale mape ne samo te.
;)
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

E to brt Guacho69 hvala fixo sam problem <3

Ipak nije fixano kad se udaljim malo vise opet isto a stavio sam vecu distancu prikazivanja  ::)

Probaj vako stavit na te mape sto ti slabo ucitava na kraju objekta , 300.00, 300.00); evo sad cu ti pokazati u mom modu kako je
lspdext = CreateDynamicObject(18981, 1546.779785, -1609.766967, 12.263914, 0.000000, 90.000015, 0.000000, -1, -1, -1, 300.00, 300.00);
;)
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU